Nawet 2500$ dla nowych graczy Redbet Poker

Nawet 2500$ dla nowych graczy Redbet Poker

Dla wszystkich nowych graczy Redbet Poker przygotował specjalna ofertę, dzięki której możesz się wzbogacić  nawet o 2500$. Jeżeli jeszcze nie grałeś na Redbet ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Po pierwsze każdy nowy gracz dokonujący swojego pierwszego depozytu na Redbet Poker automatycznie otrzymuje 10$ w turniejowych biletach: jeden bilet do comiesięcznego turnieju Bankroll Buster z pula nagród w wysokości 1000$ oraz dwa bilety o wartości 5,5$ do turnieju 500$ GTD Deep Stack Turbo Rebuy. Pierwszy z turniejów rozgrywany jest w ostatni wtorek każdego miesiąca o godz. 19.45, drugi – w każdy piątek o 20.15.

Bilety są ważne przez 30 dni od dnia dokonania depozytu, który musi mieć wysokość co najmniej 20$. Drugim warunkiem otrzymania ww. biletów turniejowych jest zdobycie 10 punktów Redbet Ongame oraz przesłanie e-maila na adres pokerteam@redbet.com . W ciągu doby żetony turniejowe znajdą się na Twoim koncie.

No ale to tylko 10$. Jak zdobyć wspomniane 2500$? Wszystko zależy od wysokości pierwszego depozytu oraz ilości zdobytych punktów. Pamiętaj jednak o tym, że ta promocja jest jednorazowa, co znaczy, że bonus możesz zdobyć tylko raz z okazji pierwszej i tylko pierwszej wpłaty. Przy wpłacie 10$ Twój bonus wyniesie 10$, jednak już przy depozycie 500$ maksymalny bonus jaki Ci będzie przysługiwał wyniesie aż 2500$!

Szczegółowe zasady promocji oraz kody bonusowe znajdziesz TUTAJ.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta na Redbet, możesz je założyć TUTAJ.