Porady dla Początkujących

Wpłaty i wypłaty w kasynach online

Darmowy trening skończony? Wiesz już jak poruszać się na internetowym kasynie? Być może już czas poznać smak gry na prawdziwe pieniądze i dokonać pierwszej wpłaty do kasyna! Poznaj zatem najbardziej popularne metody depozytu i wypłaty środków do gry, z których korzystają kasyna internetowe, bukmacherzy online i salony pokera.

Portfele internetowe

Portfele internetowe to najbardziej popularne metody płatności wśród regularnych graczy internetowych. Łączą w sobie wygodę, bezpieczeństwo i szybkość. Pozwalają zasilić konto u operatora w kilka sekund a także wypłacić od niego wygrane.
Działają one na zasadzie internetowej portmonetki - otwieramy w takim serwisie darmowe konto, zasilamy je przelewem lub kartą kredytową i środki te możemy deponować praktycznie w każdym dobrym kasynie lub u bukmachera online. Wypłata jest równie prosta - systemy te dają użytkownikom nawet kartę do bankomatu - a więc gotówka praktycznie prosto do ręki.

Najbardziej popularne systemy, spotykane niemal wszędzie w świecie hazardu online to i SKRILL (dawniej znane jako MONEYBOOKERS) i NETELLER , których liczba klientów idzie w miliony. Przeczytaj więcej o tej popularnej metodzie płatności w osobnym artykule!

Karty kredytowe i debetowe

Karty kredytowe i debetowe to bardzo popularny środek płatniczy w internecie. Największą zaletą wpłaty kartą jest szybkość - weryfikacja trwa kilka sekund i środki od razu są na naszym koncie gotowe do gry. Część bukmacherów i kasyn pozwala na wpłaty specjalnymi kartami do transakcji elektronicznych w internecie (np. Visa Electron). Również u niektórych operatorów możliwa jest wypłata środków na konto karty. Płacąc kartą trzeba również z reguły podać numer weryfikacyjny (Card Verification Number / CCV) - są to trzy ostatnie cyfry na odwrocie karty, umieszczone na pasku z podpisem właściciela.

Przelewy bankowe

Przelewy bankowe to bardzo popularna forma płatności wśród polskich graczy, z których wielu nie ma jeszcze własnych kart kredytowych albo portfeli internetowych. Taką możliwość wpłaty i wypłaty oferują z reguły operatorzy nastawieni na polskiego klienta, dysponując kontem w polskim banku. Największą wadą tej metody jest czas oczekiwania na środki. Mimo że przelewy internetowe to już kwestia jednego dnia, zaksięgowanie ich przez bukmachera może trwać jeszcze dodatkowo 2-3 dni. Z reguły firmy dające opcję takiej wpłaty oferują również wypłatę na to samo konto.

Alternatywne metody płatności

W zależności od operatora możemy spotkać się dodatkowo z innymi formami wpłaty.

  • Przelewy24 - bardzo szybka i wygodna forma przelewu bankowego oferowana przez kilku najważniejszych bukmacherów z ofertą dla polskiego klienta. Jeśli masz konto w polskim banku, który obsługuje system Przelewy24.pl, Twoje pieniądze mogą znaleźć się na rachunku bukmachera w ciągu kilku minut.
  • Karty Prepaid (np. system PaySafeCard) - rzadko spotykana w Polsce forma depozytu środków, chociaż coraz bardziej popularna w Europie z uwagi na bezpieczeństwo i wygodę. Działa na zasadzie karty ładującej telefon - kupujemy ją w kiosku i podajemy numer na stronie depozytowej bukmachera lub kasyna. Nasze konto za moment zostanie uzupełnione odpowiednią kwotą!
  • Moneygram, Western Union - to systemy tradycyjnych transferów pieniężnych, oferowane przez banki i inne placówki na terenie Polskie. Systemy rzadko spotykane u internetowych bukmacherów.

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: