Zakłady mobilne

Zakłady mobilne to nic innego jak zakłady, które możemy obstawiać przez urządzenia mobilne – tablety, laptopy czy przede wszystkim smartfony – połączone z Internetem.

Dawniej, aby obstawić mecz należało odbyć spacer do punktu bukmacherskiego. Dzisiaj te czasy to już przeszłość dla większości typerów, chociaż oczywiście punkty naziemne mają się dobrze i nadal wielu graczy woli właśnie tam przejrzeć kursy i podjąć decyzję, płacąc anonimowo gotówką.

Ale większość nowoczesnych typerów nie ma problemu z tym aby korzystać z komputera, czy – coraz częściej – z urządzenia mobilnego. Każdy dobry bukmacher – a tylko takich rekomendujemy w portalu Hazardowo – oferuje już swoje zakłady przez Internet, dostosowując swoją stronę do wyświetlania na najbardziej popularnych urządzeniach mobilnych, zarówno w systemie Android jak i iOS. 

Niektórzy bukmacherzy zachęcają do stosowania dedykowanej aplikacji pobieranej ze sklepu Google Play czy App Store ale od strony technicznej z reguły  mobilna strona www czy aplikacja to często dla gracza to samo. 

Najważniejsze, aby oferowane przez bukmachera zakłady mobilne spełniały kilka warunków: 

  • łatwe i szybkie logowanie gracza, zapamiętywanie konta na urządzeniu
  • przejrzysta nawigacja, poprawne przeskalowanie strony i panelu zakładów w zależności od rozmiaru ekranu
  • szybkość działania strony (szczególnie ważne przy zakładach na żywo!)
  • bezproblemowe wpłaty i wypłaty z poziomu mobile
  • prosta obsługa kuponu, dodawania wydarzeń do zakładów kombo, itd

Jeśli korzystasz więc dużo z urządzeń mobilnych, jesteś przyzwyczajony do robienia zakupów przez smartfona czy rezerwowania biletów online, prawdopodobnie również i zakłady bukmacherskie będziesz obstawiał w ten sposób. Bardzo często decyzja o postawieniu paru złotych na nadchodzący (albo nawet trwający) mecz jest podejmowana pod wpływem impulsu, nierzadko więc z dala od domowego komputera czy punktu naziemnego bukmachera.

Dlatego przed podjęciem decyzji o wyborze firmy bukmacherskiej, warto sprawdzić jak bukmacher prezentuje się w wersji „mobile” i czy jego oferta spełnia nasze oczekiwania. 

Powodzenia w typowniu mobilnym!