Wielkie Świąteczne Rozdanie w kasynie Betsson

Wielkie Świąteczne Rozdanie w kasynie Betsson

Trzy tygodnie zabawy i 800.000 PLN w puli nagród. Oto, co czeka graczy w kasynie Betsson przed świętami. Promocja zapowiada się wspaniale, przyjrzyjmy się jej nieco bliżej.

 
Wielkie Świąteczne Rozdanie to coś na kształt loterii. Losy zbieramy trzy razy – w pierwszym, drugim oraz trzecim tygodniu zabawy. Jak je zdobyć?
 
Po pierwsze – odpalamy jeden z bożonarodzeniowych slotów i po prostu sobie na nim gramy. Za każde obrócone w tej grze 80 PLN otrzymujemy jeden bilet. Gry biorące udział w zabawie to: Fruit Shop Christmas Edition, Secrets of Christmas, Flowers Christmas Edition, Jingle Spins, The Legend of Shangri La: Cluster Paysoraz Berryburst.  Dziennie możemy zgromadzić maksymalnie 50 takich biletów.
 
Po tygodniu gromadzenia losów odbywa się losowanie. W pierwszym tygodniu rozlosowane zostanie 120.000 PLN, w drugim 280.000 PLN, natomiast wielki finał, po trzecim tygodniu gromadzenia punktów, to loteria z pulą w wysokości aż 400.000 PLN.
 
Pula nagród całej promocji wynosi 800.000 PLN i zostanie rozlosowana pomiędzy 23 szczęśliwych graczy.
 
Na koniec kilka szczegółów porządkowych. Jeden gracz w każdym losowaniu może zdobyć tylko jedną nagrodę. Jeżeli jednak już ją wylosuje, wówczas może z nią zrobić co tylko zechce, gdyż nagrody gotówkowe nie posiadają żadnych wymogów obrotu.
 
Zabawa wystartowała 1 grudnia i potrwa do 23 grudnia.
 
Warto też przypomnieć, że Betsson jest jednym z najatrakcyjniejszych kasyn online jeśli chodzi o metody wpłat i wypłat, mającym do dyspozycji od niedawna między innymi system płatności Revolut, o którym więcej piszemy tutaj.
 
Powodzenia!
 
Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Betsson, renomowanym kasynie online, darmowe konto założysz tutaj.