Artykuły Hazardowe

Revolut - rewolucja w płatnościach online

Gdy na rynku pojawia się luka, zwykle nie trzeba długo czekać na pojawienie się remedium. W przypadku kasyn online w tym kontekście możemy potraktować wyjście z niektórych rynków elektronicznych portfeli Skrill i Neteller. Na ich miejsce z doskonałym produktem wkroczył Revolut.
 

 

Co to jest Revolut?

 
Revolut jest połączeniem banku online, porfela internetowego, kantora walutowego oraz karty płatniczej (wirtualnej i fizycznej). Istotną różnicą między znanymi dotychczas rozwiązaniami internetowych płatności a Revolutem jest to, że Revolut to nasz bank wyłącznie w smartfonie. Wszystkich operacji dokonujemy za pomocą aplikacji zainstalowanej w naszym urządzeniu przenośnym. Aplikację Revolut bez trudu znajdziemy w AppStorze oraz GooglePlay.
 
 

Rejestracja w Revolut

 
Założenie konta w Revolut jest mega proste i zajmuje dosłownie kilka minut. Jest też wzorcowym przykładem tego jak sprawnie, przejrzyście i przyjaźnie powinno wyglądać zakładanie nowego konta w aplikacji finansowej.
 
Zaczynamy od odwiedzenia strony Revoluta  gdzie zostawiamy tylko swój numer telefonu komórkowego. Natychmiast otrzymujemy SMSa z linkiem do pobrania aplikacji i całą resztę finalizujemy już na naszym smartfonie (iOS lub Android).
 
Tam, w kolejnych, krótkich krokach podajemy swoje imie i adres, robimy zdjęcie naszego prawo jazdy lub dowodu oraz ... selfie, które jest weryfikacją zgodności twarzy ze zdjęciem z dokumentu. Aby zakończyć proces, podajemy nasz numer aktualnej karty płatniczej z banku z którego korzystamy na codzień i robimy próbne zasilenie Revoluta. Jeśli to się uda, otrzymujemy od razu wirtualną kartę i opcję zamówienia karty fizycznej (szczegóły poniżej). 
 

Co daje nam nowe konto Revolut?

 
Wraz z aplikacją i kartami otrzymujemy:
 
- Przelewy w ponad dwudziestu walutach, za darmo;
- Darmowe wypłaty w bankomatach na całym świecie- w przypadku konta standardowego będą to operacje do kwoty 800 PLN. Powyżej tej kwoty Revolut pobiera prowizję w wysokości 2% od nadwyżki tej kwoty;
- Tańsze zakupy online, gdyż Revolut realizuje je po kursie międzybankowym, bez spreadów;
- Natychmiastowe depozyty do internetowych kasyn, bez prowizji;
 

Revolut - Nowa Metoda Wpłaty do Kasyna Online

Po założeniu konta otrzymujemy kartę wirtualną - możemy jej używać do zakupów w internecie czy depozytów do internetowych kasyn. Jeżeli chcemy wypłacić środki z bankomatu, za 9,99 PLN zamówimy kartę fizyczną. W naszej skrzynce pocztowej powinna pojawić się po tygodniu.
 
Oferta Premium to jeszcze więcej korzyści. Za niecałe 30 PLN miesięcznie zwiększamy limit darmowych wypłat z bankomatów do kwoty 1.600 PLN. Otrzymujemy darmowe ubezpieczenie zdrowotne za granicą (Revolut sam się zorientuje, że wyjechaliśmy za granicę), ubezpieczenie od opóźnionych lotów i zgubionego bagażu, a także całodobową obsługę klienta.
 
Co jeszcze? Jako że Revoluta mamy w swoim smartfonie, korzysta on z naszej bazy kontaktów. Zasysając naszą książkę telefoniczną do aplikacji, wszystkich znajomych użytkowników Revoluta mamy jak na dłoni. Pieniądze innym użytkownikom wyślemy korzystając tylko z numeru telefonu. Ciekawostką jest opcja pozwalająca wysłać znajomemu prośbę o przelew tą samą drogą. Wszystko odbywa się błyskawicznie.
 

Revolut a bezpieczeństwo

 
I na koniec kwestia bezpieczeństwa naszych środków. Revolut to firma brytyjska i działa w ramach Electronic Money Licence pod brytyjskim odpowiednikiem polskiej Komisji Nadzoru Finansowego, czyli FCA. Sama aplikacja oczywiście zabezpieczona jest pinem a w przypadkach szczególnych możemy naszą kartę (czy karty) jednym kliknięciem zablokować.Revolut - nowa metoda wpłaty środków do kasyna online
 
A więc jeśli z różnych przyczyn szukasz bezpiecznej, szybkiej i nowoczesnej metody wpłaty i wypłaty do kasyna, Revolut będzie nowym, doskonałym rozwiązaniem dla graczy z całej Europy!
 

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: