Artykuły Hazardowe

Revolut - rewolucja w płatnościach online

Gdy na rynku pojawia się luka, zwykle nie trzeba długo czekać na pojawienie się remedium. W przypadku kasyn online w tym kontekście możemy potraktować wyjście z niektórych rynków elektronicznych portfeli Skrill i Neteller. Na ich miejsce z doskonałym produktem wkroczył Revolut.
 

 

Co to jest Revolut?

 
Revolut jest połączeniem banku online, porfela internetowego, kantora walutowego oraz karty płatniczej (wirtualnej i fizycznej). Istotną różnicą między znanymi dotychczas rozwiązaniami internetowych płatności a Revolutem jest to, że Revolut to nasz bank wyłącznie w smartfonie. Wszystkich operacji dokonujemy za pomocą aplikacji zainstalowanej w naszym urządzeniu przenośnym. Aplikację Revolut bez trudu znajdziemy w AppStorze oraz GooglePlay.
 
 

Rejestracja w Revolut

 
Założenie konta w Revolut jest mega proste i zajmuje dosłownie kilka minut. Jest też wzorcowym przykładem tego jak sprawnie, przejrzyście i przyjaźnie powinno wyglądać zakładanie nowego konta w aplikacji finansowej.
 
Zaczynamy od odwiedzenia strony Revoluta  gdzie zostawiamy tylko swój numer telefonu komórkowego. Natychmiast otrzymujemy SMSa z linkiem do pobrania aplikacji i całą resztę finalizujemy już na naszym smartfonie (iOS lub Android).
 
Tam, w kolejnych, krótkich krokach podajemy swoje imie i adres, robimy zdjęcie naszego prawo jazdy lub dowodu oraz ... selfie, które jest weryfikacją zgodności twarzy ze zdjęciem z dokumentu. Aby zakończyć proces, podajemy nasz numer aktualnej karty płatniczej z banku z którego korzystamy na codzień i robimy próbne zasilenie Revoluta. Jeśli to się uda, otrzymujemy od razu wirtualną kartę i opcję zamówienia karty fizycznej (szczegóły poniżej). 
 

Co daje nam nowe konto Revolut?

 
Wraz z aplikacją i kartami otrzymujemy:
 
- Przelewy w ponad dwudziestu walutach, za darmo;
- Darmowe wypłaty w bankomatach na całym świecie- w przypadku konta standardowego będą to operacje do kwoty 800 PLN. Powyżej tej kwoty Revolut pobiera prowizję w wysokości 2% od nadwyżki tej kwoty;
- Tańsze zakupy online, gdyż Revolut realizuje je po kursie międzybankowym, bez spreadów;
- Natychmiastowe depozyty do internetowych kasyn, bez prowizji;
 

Revolut - Nowa Metoda Wpłaty do Kasyna Online

Po założeniu konta otrzymujemy kartę wirtualną - możemy jej używać do zakupów w internecie czy depozytów do internetowych kasyn. Jeżeli chcemy wypłacić środki z bankomatu, za 9,99 PLN zamówimy kartę fizyczną. W naszej skrzynce pocztowej powinna pojawić się po tygodniu.
 
Oferta Premium to jeszcze więcej korzyści. Za niecałe 30 PLN miesięcznie zwiększamy limit darmowych wypłat z bankomatów do kwoty 1.600 PLN. Otrzymujemy darmowe ubezpieczenie zdrowotne za granicą (Revolut sam się zorientuje, że wyjechaliśmy za granicę), ubezpieczenie od opóźnionych lotów i zgubionego bagażu, a także całodobową obsługę klienta.
 
Co jeszcze? Jako że Revoluta mamy w swoim smartfonie, korzysta on z naszej bazy kontaktów. Zasysając naszą książkę telefoniczną do aplikacji, wszystkich znajomych użytkowników Revoluta mamy jak na dłoni. Pieniądze innym użytkownikom wyślemy korzystając tylko z numeru telefonu. Ciekawostką jest opcja pozwalająca wysłać znajomemu prośbę o przelew tą samą drogą. Wszystko odbywa się błyskawicznie.
 

Revolut a bezpieczeństwo

 
I na koniec kwestia bezpieczeństwa naszych środków. Revolut to firma brytyjska i działa w ramach Electronic Money Licence pod brytyjskim odpowiednikiem polskiej Komisji Nadzoru Finansowego, czyli FCA. Sama aplikacja oczywiście zabezpieczona jest pinem a w przypadkach szczególnych możemy naszą kartę (czy karty) jednym kliknięciem zablokować.Revolut - nowa metoda wpłaty środków do kasyna online
 
A więc jeśli z różnych przyczyn szukasz bezpiecznej, szybkiej i nowoczesnej metody wpłaty i wypłaty do kasyna, Revolut będzie nowym, doskonałym rozwiązaniem. Warto wspomnieć, że dla graczy polskojęzycznych opcję wpłaty do kasyna przez Revolut oferuje już m.in. CasinoEuro,  Betsson oraz Betsafe!
 

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: