Zwrot zakładów za przegrane w karnych na Euro

Zwrot zakładów za przegrane w karnych na Euro

Chyba każdy kibic poznał smak rozczarowania pojawiającego się po przegranej serii rzutów karnych. Trzeba przyznać, że takie rozstrzygnięcie meczu nie tylko pozostawia niesmak, ale potrafi pozostać w pamięci na dłużej, szczególnie wtedy, gdy wcześniej postawiło się na swoją drużynę parę ładnych złotych. Dla tych, którzy woleliby się zabezpieczyć przed takim scenariuszem Unibet przygotował ciekawą ofertę. 

Jeśli wytypowana drużyna odpadnie z turnieju po serii rzutów karnych, będzie można otrzymać zwrot przegranego zakładu.  

W promocji biorą udział wyłącznie zakłady zawarte między 28 maja (22:00 CET) a rozpoczęciem turnieju dnia 10 czerwca 2016. Oferta dotyczy zakładów postawionych na Zwycięzcę Mistrzostw Europy w piłce nożnej do kwoty max 200 zł. Do promocji niestety nie zaliczają się zakłady postawione na miejsca 1-4. Co ciekawe, zwrócone środki nie będą podlegały żadnym ograniczeniom ani wymogowi obrotu oraz zostaną wypłacone do 24 godzin po zakończeniu meczu. Szczegółowe zasady promocji na oficjalnej stronie Unibet. 

Ponieważ, jak wiemy, piłka nożna bywa nieprzewidywalna, oferta Unibet wydaje się być całkiem atrakcyjna. Jeśli ktoś chciałby z niej skorzystać, powinien się spieszyć, bo do rozpoczęcia turnieju pozostało już tylko kilka dni. Obstaw teraz, a jeśli Twoja drużyna odpadnie po rzutach karnych, dostaniesz zwrot postawionych PLN-ów.

Obstawiaj na www.UNIBET.pl