Zostań Typerem Lata i wygraj 40.000 PLN

Zostań Typerem Lata i wygraj 40.000 PLN

Eliminacje do piłkarskiej Ligi Mistrzów wystartowały. Polskie zespoły grały jak zawsze, więc raczej znowu nie zobaczymy żadnej naszej drużyny w najważniejszych europejskich rozgrywkach. Nie znaczy to jednak, że Ty masz na Lidze Mistrzów nie wygrać. Wystarczy prawidłowo odgadnąć wyniki 12 meczów.

 

Bukmacher Sportingbet przygotował w tej promocji 4 nagrody – po 40.000 PLN w każdej rundzie obstawiania. Pierwsza runda za nami. Wyniki 12 spotkań eliminacji do Ligi Mistrzów prawidłowo wytypowało 4 graczy, każdy już otrzymał po 10.000 PLN. Druga runda kończy się za 2 dni, nie ma na co czekać!

Naturalnie za samo prawidłowe wytypowanie wyników 12 meczów jeszcze w grze nie jesteśmy. Aby nasze typy wzięły udział w zabawie, musimy je potwierdzić wnosząc trzy dowolne regularne zakłady na Sportingbet. Dopiero wtedy mamy szanse na swoją cześć z puli 40.000 PLN.

I jeszcze najciekawsze – typować możemy przez cały czas trwania danej rundy jeden raz dziennie. Oznacza to, że dzisiejsze typy mogą się różnić od jutrzejszych ale oba wezmą udział w zabawie. Należy tylko pamiętać o tych trzech wymaganych zakładach każdego dnia.

I na sam koniec – jeżeli okaże się, że jako jedyny wytypowałeś poprawnie 12 spotkań, swoją nagrodę możesz zamienić na wycieczkę na finał Ligi Mistrzów, który odbędzie się w Berlinie. Dla dwóch osób.

Jeżeli jeszcze nie masz konta na Sportingbet, możesz je za darmo założyć TUTAJ.

Powodzenia!