Zakłady na Ustawę Hazardową już dostępne!

Zakłady na Ustawę Hazardową już dostępne!

Dziś Sejm zagłosował za nowelizowaną ustawą hazardową, która w sposób na razie dosyć mglisty i nierealny przymierza się do delegalizacji rozrywki w internecie. Czy jednak sama ustawa może paść ofiarą … hazardu? Okazuje się że tak!

Od dziś w ofercie firmy Betsson.com można znaleźć zakłady dotyczące przyszłości tego właśnie aktu prawnego.

Betsson.com – jednen z czołowych portali e-rozrywkowych w Polsce, sponsor Mistrzostw Swiata w Skokach Narciarskich w Zakopanem oraz Polskiej Federacji Beach Soccera dodał dziś do swojej oferty dwa zakłady związane z wprowadzeniem nowej Ustawy Hazardowej, która będzie dotyczyła także szwedzkiej firmy.
 
Zakłady odpowiednio pozwalają użytkownikom serwisu zakładać się 
– czy Prezydent RP zawetuje projekt ustawy oraz 
– czy nowa ustawa hazardowa wejdzie w życie z nowym rokiem?

Wyjściowe kursy na pozytywny wynik wydarzenia wynoszą 1.03 i 1.30, a więc sami zainteresowani nie mają złudzeń co do kierunku w jakim idą sprawy. Oddajmy im głos:

„Z zaciekawieniem obserwujemy rozwój wydarzeń związany z pośpiesznym wprowadzaniem w życie nowej ustawy regulującej rynek hazardowy w Polsce. Widzimy w niej wiele niedomówień oraz przepisów, które są niezgodne z prawem Uni Europejskiej. Niemniej jednak czekamy na rozwój wydarzeń.” – komentuje Maciej Poschwald, Country Manager Betsson.com. „Tymczasem chcieliśmy zobaczyć co o ustawie myślą sami gracze i jakie są według nich szansę na jej przyjęcie” – dodaje.

Betsson.com ma także nadzieję na wzbudzenie publicznej debaty wokół tematu i zaangażowanie użytkowników do aktywnej manifestacji ich prawa dostępu do usług oferowanych legalnie na terenie Unii Europejskiej.


Firma Betsson.com została założona w listopadzie 2000 roku w Londynie. W chwili obecnej jest własnością szwedzkiej firmy Betsson (dawniej Cherry Co.), która jest aktywna od ponad 40 lat oraz jest notowana na giełdzie w Sztokholmie. Spółka jest przedstawicielem nowej generacji firm zajmujących się grami losowymi i obecnie najszybciej rozwijającą się firmą tej branży w Skandynawii.  Polska wersja językowa dostępna od marca 2006 roku przyciągnęła już kilkadziesiąt tysięcy Polaków. W ofercie firmy znajdują się obecnie zakłady, giełda zakładów, kasyno, poker oraz ezdrapka – wszystko dostępne przez Internet. Zakres usług Betsson.com jest systematycznie poszerzany i dostosowywany do oczekiwań Klientów. Betsson.com działa zgodnie z zezwoleniami wydanymi przez Maltę i Zjednoczone Królestwo, a w związku z tym zgodnie z prawem Unii Europejskiej o swobodnym przepływie usług.