Zakłady na US Open z workiem prezentów od Betsson

Zakłady na US Open z workiem prezentów od Betsson

Stawiaj zakłady na tenisa w trakcie US Open i korzystaj potrójnie. Zagraj za minimum 90 zł w każdym turniejowym tygodniu i odbierz fantastyczne nagrody od Betsson. Do wygrania 3 tenisowe wycieczki do Londynu, nagrody gotówkowe oraz 2 rodzaje zakładów bez ryzyka.

Jak to działa? 

1. tydzień – od 29. sierpnia (00:01 CET) do 4. września (23:59 CET),

2. tydzień – od 5. września (00:01 CET) do 11. września (23:59 CET),

  • Sprawdź centrum wiadomości na swoim koncie w Betsson i odbierz prezenty w poniedziałek 5. i 12. września. Nagrody zostaną przyznane w wyniku losowania.

 Nagroda główna

Nagrodą główną w promocji są 3 pakiety na finały Barclays ATP World Tour w Londynie od 12 listopada do 14 listopada. Pakiet prezentowy obejmuje bilety lotnicze, zakwaterowanie w hotelu i bilety na mecz dla Ciebie i Twojego przyjaciela.

Nagrody pieniężne

Oprócz nagrody głównej Betsson rozlosuje również nagrody pieniężne o różnej wartości od 300 zł do 1500 zł. Uwaga! Nagrody pieniężne nie będą podlegały wymogowi obrotu. 

Zakłady bez ryzyka i mobilne zakłady bez ryzyka

Wylosowanym graczom Betsson przyzna nagrody w postaci 2 typów zakładów wolnych od ryzyka. 

Pierwszy typ to zwykłe zakłady wolne od ryzyka dostępne na wszystkich urządzeniach do wykorzystania wyłącznie w zakładach na żywo. 

Drugi typ to zakłady mobilne dostępne wyłącznie na urządzeniach mobilnych do wykorzystania w zakładach na żywo oraz przedmeczowych. 

Oba typy zakładów bez ryzyka zostaną przyznane w następujących kwotach: 300 zł, 150 zł, 60 zł, 30 zł, 15 zł, 9 zł i będą do wykorzystania do dnia 30 września.

 

Zapisz się do promocji w Betsson dzisiaj, postaw na swoich faworytów i oglądaj ich w akcji na żywo Londynie.