Wygraj Mundial i pół miliona na Sportingbet!

Wygraj Mundial i pół miliona na Sportingbet!

Z okazji zbliżających się finałów Mistrzostw Świata w piłce nożnej Sportingbet wystartował z promocją wartą pół miliona złotych. Wytypuj prawidłowo całą drabinkę turnieju a nagroda będzie Twoja!

W turnieju finałowym wystąpią 32 drużyny narodowe podzielone wstępnie na 8 grup.

Twoim pierwszym zadaniem będzie wytypowanie dwóch drużyn z każdej grupy, które awansują do 1/8 finałów, z wyszczególnieniem, która z nich wyjdzie z miejsca pierwszego.

Kolejne zadania to wytypowanie zwycięzców meczów 1/8 finałów, ćwierćfinałów, półfinałów oraz oczywiście finału. Do tego jeszcze jeden mecz o 3 miejsce, którego zwycięzcę również musisz prawidłowo wytypować. Kto odgadnie rezultaty wyżej wymienionych zdarzeń otrzyma pół miliona złotych! W przypadku, gdyby prawidłowych typowań było więcej niż jedno, nagroda zostanie podzielona pomiędzy wszystkich zwycięzców.

Cała zabawa ubrana jest w przejrzysty i łatwy w obsłudze panel na specjalnej stronie w serwisie Sportinbget – wystarczy parę klików aby wytypować zespoły, które wyjdą fazy grupowej. (KLIKNIJ TUTAJ aby obejrzeć grupy i drabinkę)

Co do szczegółowych zasad. Do dnia 11 czerwca należy obstawić jedno mundialowi zdarzenie dziennie – nie mniej i nie więcej. Potwierdzeniem typowania musi być obstawienie tego dnia jakiegokolwiek zakładu sportowego z tym zastrzeżeniem, że musi być ono rozstrzygnięte tego samego dnia, w którym zostanie potwierdzone typowanie.

A główna nagroda? Pół miliona złotych zostanie podzielone pomiędzy wszystkich prawidłowo typujących cały Mundial w ciągu dwóch dni od zakończenia wszystkich obstawianych wydarzeń, czyli dwa dni po finałowym meczu Mistrzostw Świata.

Powodzenia!

Do promocji zapisać możesz się TUTAJ.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta na Sportingbet, możesz je założyć TUTAJ.