Wygraj bilety na mecz z Macedonią!

Wygraj bilety na mecz z Macedonią!

Kwalifikacje piłkarskich Mistrzostw Europy w pełnym rozkwicie. Kadra pod wodzą Jerzego Brzęczka robi co może, żeby nie zawieść nadziei, jakie pokładają w polskiej reprezentacji miliony kibiców.

To będzie już ósma kolejka rozgrywek rundy kwalifikacyjnej. Po zwycięstwie 1-0 odniesionym w Macedonii 7 czerwca, czeka nas rewanż na Stadionie Narodowym w Warszawie. Kto by chciał to obejrzeć na żywo? A kto by nie chciał???

W najnowszej promocji bukmachera Unibet na zwycięzcę czeka dwuosobowy pakiet VIP na mecz z Macedonią Północną. Co trzeba zrobić, żeby dać sobie szansę?

Przede wszystkim zapisujemy się do promocji na stronie bukmachera Unibet. Gdy już to uczynimy, wystarczy, że w ten weekend (20-22 września) obstawimy dowolne wydarzenie sportowe na Unibet. Do udziału w loterii upoważnia tylko postawienie zakładu, jednak liczba otrzymanych losów zależy od liczby oraz wysokości stawek naszych typów.

Minimalna wysokość zakładu wynosi 5 złotych – kto nie bawi się w zakłady sportowe może przenieść się do kasyna Unibet, i tam również zbierać losy:

1-10 zakładów lub 5-50 złotych obrotu w kasynie to 1 los
11-20 zakładów lub 51-100 złotych obrotu w kasynie to 2 losy
21-50 zakładów lub 101-250 złotych obrotu w kasynie to 5 losów
Ponad 50 zakładów lub więcej niż 250 złotych obrotu w kasynie to 10 losów

Losowanie odbędzie się we wtorek 24 września – zwycięzca pakietu VIP na mecz Polska – Macedonia Północna zostanie o swojej wygrany powiadomiony telefonicznie.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz u bukmachera Unibet, darmowe konto założysz tutaj.