Wygraj 1000 PLN z Legią

Wygraj 1000 PLN z Legią

W czwartek 26 lutego warszawska Legia podejmie na swoim stadionie drużynę Ajaxu Amsterdam. Mecz rewanżowy w 1/16 finału Ligi Europejskiej nieprzypadkowo wzbudza ogromne emocje.

 

Przed nami rewanż. W pierwszym meczu w Amsterdamie Legia przegrała 1-0 i aby myśleć o kolejnej rundzie musi na swoim boisku wygrać. Bukmacherzy Unibetu stawiają w tym spotkaniu na… Legię! Kurs (Legia – Ajax: 2.20 – 3.30 – 3.30) daje warszawskiej drużynie niewielką przewagę ale patrząc na wynik pierwszego meczu możemy być pewni zaciętej gry. Może dogrywka? Może rzuty karne?

Z okazji tego meczu bukmacher Unibet przygotował dla swoich typerów promocję, w której do wygrania będzie nawet 1000 PLN. Na czym polega?

Najwyżej nagrodzony zostanie wygrany kupon z co najmniej jednym typem na wydarzenie związane z tym meczem, który będzie miał najwyższy kurs. Minimalna wartość zakładu to 20 PLN a minimalny łączny kurs kuponu to 2.0

Tabela nagród wygląda jak niżej:

1 miejsce – 1000 PLN

2 miejsce – 300 PLN

3 miejsce – 200 PLN

4- 10 miejsce – 50 PLN

Liczba kuponów biorących udział w promocji jest nieograniczona. Promocja tylko dla graczy z Polski. Do promocji trzeba się zapisać na stronie Unibet.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz u bukmachera Unibet, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.