Wimbledon – kibicujemy Federerowi

Wimbledon – kibicujemy Federerowi

A dlaczego akurat jemu? W przypadku, gdy turniej padnie łupem Federera, bukmacher Unibet zwróci nam wszystkie przegrane zakłady aż do kwoty 200 PLN.

 

Wibledon rozpoczyna się 29 czerwca a finał singla mężczyzn odbędzie się 12 lipca. Do 29 czerwca możemy u bukmachera Unibet obstawiać zwycięzcę turnieju. Jeżeli obstawimy i nasz ulubieniec wygra – wygrywamy regularną, wynikającą z kursu na zdarzenie nagrodę. Jeżeli przegra, a zwycięzcą zostanie Roger Federer, wszystkie nasze nietrafione zakłady na to wydarzenie zostaną nam zwrócone aż do kwoty 200 PLN.

Bukmacherzy niespecjalnie wierzą, że Federer wygra Wimbledon, według nich największe szanse ma Novak Djokovic przed Andy Murrayem. Jaki z tego wniosek? Najlepiej postawić na faworytów a niniejszą promocją ubezpieczyć ewentualną wygraną Federera, na którego zwycięstwo kurs dzisiaj wynosi aż 7.50.

Pozostaje nam już tylko czekać na rozpoczęcie turnieju i kibicowanie Federerowi. Czas na obstawianie, jak już wspomnieliśmy, mamy do 29 czerwca. I jeszcze miła informacja na koniec – kwoty zwrócone w przypadku wygranej Federera nie podlegają żadnym warunkom obrotu.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz na Unibet, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.