Wielki bonus na Mundial

Wielki bonus na Mundial

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to impreza sportowa, której żaden z operatorów internetowego hazardu nie może przegapić. O różnych promocjach już pisaliśmy z tej okazji, dzisiaj czas na ofertę firmy bet-at-home.

Czym z okazji Mundialu uraczy nas jeden z najbardziej aktywnych buków dla graczy polskojęzycznych? Otóż każdy z obstawiających zakłady sportowe ma szanse na niewąski bonus w wysokości 800 PLN. Zdobycie go jest zaś dziecinnie proste. Oto, co musimy uczynić aby dodatkowa gotówka znalazła się na naszym koncie.

Po pierwsze musimy zasilić konto gracza gotówką. Jak już to uczynimy klikamy w zakładce zarządzania kontem w przycisk „Skorzystaj z bonusu”. Tam też wpisujemy kod naszego bonusu, czyli CUP14 i to wszystko.

50% sumy, jaką zasilimy nasze konto trafi do nas w postaci bonusu w wysokości maksymalnie 800 PLN. Czyli aby załapać się na najwyższy bonus, powinniśmy wpłacić 1600 PLN. Oczywiście mniejsze kwoty także uprawniają do, odpowiednio niższego, bonusu.

Akcja trwa od 3 czerwca do 27 czerwca. Na wyrobienie bonusu mamy 90 dni a obrócić bonusową kasą musimy trzykrotnie, zawierając zakłady w bet-at-home o kursie co najmniej 2.00.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta na bet-at-home, możesz je założyć TUTAJ.