Wceluj w czerwoną minutę i wygraj 1300 €

Wceluj w czerwoną minutę i wygraj 1300 €

Ciekawą promocję ciągnie już czterdziesty pierwszy tydzień bukmacher Redbet. Wystarczy wytypować, w której minucie padnie bramka w wybranym meczu i nagroda jest nasza.

 

Tym razem obejrzymy pasjonujące spotkanie drużyn Białorusi i Słowacji, które odbędzie się w niedzielę 12 października. Kto prawidłowo wytypuje dokładną minutę, w której padnie gol w tym meczu, weźmie udział w podziale puli 1300 €. Jak nikt nie trafi, nagroda powiększona o 100 € przechodzi na kolejny, taki sam, konkurs.

Haczyki w naszej zabawie są dwa. Po pierwsze, aby wziąć udział w tej promocji, musimy na ten konkretny mecz postawić zakład w wysokości co najmniej 10 € i po kursie co najmniej 1.5. Po drugie, na nagrodę główną możemy liczyć tylko wtedy, gdy w wybranej przez nas minucie padnie pierwsza bramka meczu. Jeżeli trafimy w bramkę drugą czy piątą, na pocieszenie nasz zakład zostanie podwyższony o 100% do 20 €.

Kasa wygrana w tej promocji ma status środków bonusowych wymagających obrotu przed ewentualną wypłatą lub wykorzystaniem poza strefą bukmacherską Redbet. Mamy na to 30 dni.

Jeżeli jeszcze nie grasz u bukmachera Redbet, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.