Unibet – zwrot przegranych zakładów na Olimpiadzie

Unibet – zwrot przegranych zakładów na Olimpiadzie

W bieżącym tygodniu Unibet kusi swoich klientów ofertą związaną z zakładami sportowymi. Jeśli znasz się na tenisie i planujesz obstawiać wyniki w trakcie Igrzysk Olimpijskich w Rio, to ta promocja może Cię zainteresować. Tylko teraz Unibet oferuje zwrot przegranych zakładów na zwycięzcę Singla Kobiet i Singla Mężczyzn. Jak skorzystać z promocji?

 

 

Singiel Kobiet

Postaw na zwycięzcę Singla Kobiet na Igrzyskach Olimpijskich, a jeśli Serena Williams zdobędzie złoty medal, Unibet zwróci Tobie przegrany zakład do wysokości 200 zł. Jak to działa? Jeśli postawisz na zwycięstwo Murunguzy, a złoto zostanie wręczone Serenie, możesz liczyć na zwrot pieniędzy. W promocji biorą udział zakłady przedmeczowe zawarte przed rozpoczęciem turnieju w dniach od 2 do 6 sierpnia. Zwrot dotyczy wyłącznie pojedynczych zakładów do kwoty 200 zł. Zwrócone pieniądze nie będą podlegały żadnemu wymogowi obrotu.

 

Przeczytaj szczegóły promocji na stronie Unibet i postaw na zwycięzcę Singla Kobiet

 

Singiel Mężczyzn

Postaw na zwycięzcę Singla Mężczyzn na Igrzyskach Olimpijskich, a jeśli Andy Murray przegra w finale, Unibet zwróci Tobie przegrany zakład do wysokości 200 zł. Jak to działa? Jeśli na przykład obstawisz zwycięstwo Stana Wawrinki, a Andy-emu nie powiedzie się w finale, możesz liczyć na zwrot postawionych pieniędzy. W promocji biorą udział zakłady przedmeczowe zawarte przed rozpoczęciem turnieju w dniach od 29 lipca do 6 sierpnia. Zwrot dotyczy wyłącznie pojedynczych zakładów do kwoty 200 zł. Zwrócone pieniądze nie będą podlegały żadnemu wymogowi obrotu.

 

Przeczytaj szczegóły promocji na stronie Unibet i postaw na swojego faworyta w Singlu Mężczyzn