Ten pierwszy raz wart 350 PLN

Ten pierwszy raz wart 350 PLN

Jedni zaczynają wcześniej, inni trochę później. Jeżeli Twoja przygoda z zakładami sportowymi dopiero ma się rozpocząć, bet-at-home ma dla Ciebie miła niespodziankę.

 

Na każdego gracza, który zarejestruje się po raz pierwszy u bukmachera bet-at-home, czeka bonus w maksymalnej wysokości 350 PL. To chyba niezła zachęta, aby wreszcie na poważnie obstawiać wyniki mundialowych meczów? No raczej.

Jakie są zasady tej oferty? Bardzo proste.

  • Po pierwsze musisz zarejestrować konto gracza na bet-at-home. Za darmo.
  • Po drugie – aby mieć czym obstawiać, musisz dokonać depozytu.
  • Po trzecie – w opcjach konta musisz kliknąć opcję „Skorzystaj z bonusu” i wpisać kod FIRST. I to wszystko.

Od pierwszego depozytu po rejestracji przysługuje Ci bonus 50% aż do kwoty 350 PLN, czyli jednym słowem: wpłacisz 100 PLN, otrzymasz 50 PLN bonusu, wpłacisz 300 PLN, dostajesz 150 PLN. Jeżeli wpłacisz 700 PLN, na Twoje konto trafi 350 PLN!

Na koniec kilka ważnych kwestii. Bonus jest ważny jedynie na zakłady sportowe, co oznacza, że wykorzystać go można tylko obstawiając zakłady. W kasynie czy przy pokerowych stolikach nie zadziała. Po drugie, po przyznaniu bonusu musimy zdeponowaną kwotą obrócić czterokrotnie po minimalnym kursie 1.70 w ciągu 90 dni. Wtedy nasz bonus stanie się żywą gotówką.

Szczegółowe zasady i regulamin bonusów na bet-at-home znajduje się TUTAJ. Darmowe konto na bat-at-home możesz założyć TUTAJ.

Powodzenia!