Szalona jazda do Berlina z bet-at-home

Szalona jazda do Berlina z bet-at-home

Jakiej marki buty będzie miał strzelec pierwszej bramki w meczu Real Madryt kontra FC Schalke 04? W jakim wieku będzie strzelec tego gola? Czy Jackson Martinez strzeli przynajmniej 3 bramki? Na takie pytania musimy sobie odpowiedzieć zawierając Crazy Bety u bukmachera bet-at-home.

 

Zakłady szalone ale wygrane prawdziwe. A przy okazji wprowadzenia do oferty właśnie tych szalonych zakładów bet-at-home przygotował dla swoich graczy promocję, w której do wygrania jest w pełni opłacona wycieczka na finał Ligi Mistrzów w Berlinie a także osiem trzydniowych wycieczek do jednej z najbardziej zwariowanej metropolii w Europie.

Na czym polega zabawa? Promocja ma 8 etapów. Każdy z etapów odpowiada jednej rundzie rozgrywek Ligi Mistrzów poczynając od pierwszej rundy 1/8 finału aż na samym finale kończąc. Stawiając co najmniej jeden Crazy Bet na zdarzenie związane z tymi meczami otrzymujemy los na loterię, w której możemy wygrać niezapomniane piłkarskie wycieczki. Jedna runda z Crazy Betem – jeden los.

Kto uzbiera co najmniej 4 losy weźmie udział w losowaniu wyprawy na finał do Berlina. Oprócz tego w każdej rundzie, w której zdobyliśmy los mamy szansę na wygranie wycieczki – do Paryża, Monachium, Porto, Manchesteru, Madrytu, Turynu, Londynu i Barcelony.

Pierwsze mecze 1/8 Ligi Mistrzów już ruszyły, nie ma na co czekać!

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz na bet-at-home, darmowe konto możesz założyć TUTAJ