SuperScore – piłkarski totek czyli fortuna do wygrania za grosze

SuperScore – piłkarski totek czyli fortuna do wygrania za grosze

Firma Expekt, znany internetowy bukmacher i sponsor naszej reprezentacji piłkarskiej wprowadził w maju nowy, ciekawy produkt do swojej szerokiej oferty, obejmującej między innymi kasyno, poker czy bingo.

SuperScore – bo tak nazywa się nowa oferta – to połączenie zakładów sportowych i popularnego totolotka. O co chodzi? Gracz musi poprawnie wytypować wynik od dwóch do czterech wybranych przez operatora meczów. Kwota jaką obstawi wędruje następnie do wspólnej puli, która po zakończeniu spotkania zostanie podzielona pomiędzy tych, którzy poprawnie obstawili rezultaty. Dlatego kurs takiego zakładu nie jest znany aż do zamknięcia obstawiania, ale może sięgnąć nawet kilkuset tysięcy.

Jak uważają szefowie Expekta, ta forma zabawy powinna stać się przebojem bukmacherskim nadchodzących mistrzostw Europy i przyciągnąć szeroką rzeszę niedzielnych punterów, którzy mogą wygrać prawdziwą fortunę obstawiając dosłownie grosze. Minimalna stawka zakładu SuperScore to bowiem tylko 0,1€! Oczywiście im wyższy zakład, tym większa wygrana!

Chętnych do piłkarskiego totka zapraszamy już teraz na stronę www .expekt.com.

Nie obstawiałeś online? Zobacz interaktywne demo na stronie Expekta.