Stwórz drużynę marzeń i wygraj podwójnie Euro

Stwórz drużynę marzeń i wygraj podwójnie Euro

Największy światowy bukmacher online, austriacka firma bwin nie może inaczej świętować rozpoczynających się mistrzostw Europy na swoim terenie niż przez super promocje.

Oprócz odświeżonej, rewelacyjnie prezentującej się graficznie strony i ciekawych bonusów powitalnych (100 PLN extra dla nowych graczy z Polski – więcej szczegółów tutaj) bWin przygotował zabawę dla wszystkich kibiców/

Zasady są proste i chyba znane z innych konkursów typu „fantasy football” – wystarczy zarejestrować i stworzyć swoją wirtualną drużynę, wybrać dowolnych zawodników z tych grających na mistrzostwach Europy, zarządzać nią w trakcie trwania turnieju i zgarniać punkty za dobre wyniki swoich podopiecznych na prawdziwych stadionach Austrii i Szwajcarii.

To co odróżnia Euro Football Managera firmy bwin to fakt, że do wygrania jest tutaj nie tajwański skuterek czy inne badziewie ale konkretny cash – na przykład aż 20.000 Euro za pierwsze miejsce!.

Co szkodzi założyć drużynę i wystartować? Na pewno z takim składem ciekawiej się będzie oglądało inne mecze niż tylko naszych biało-czerwonych. Tym bardziej że żaden fan kasyna czy pokerka przez te dwa futbolowe tygodnie na pewno nie oprze się pokusie postawienia paru złociszy na mecze. Osuper pewniaki na takiej imprezie trudno, ale faworyci też są tutaj murowani.

Poznaj szczegóły tej zabawy i innych promocji specjalnie na nadchodzące mistrzostwa Euro 2008 u lidera rozrywki na pieniądze – bwin.com