Stawiaj na Ligę Mistrzów i odbieraj darmowe zakłady

Stawiaj na Ligę Mistrzów i odbieraj darmowe zakłady

Dla miłośników piłki nożnej w najlepszym wydaniu bukmacher Betsson oferuje stałą, ciekawą promocję. Do wygrania darmowe zakłady na żywo za 12 złotych oraz nagrody w kasynie.

Zabawę nazwaliśmy „stałą” może z lekką przesadą, ale że trwa aż do 30 maja przyszłego roku, to o termin jej zakończenia póki co nie musimy się martwić. Kto ogląda i obstawia mecze Ligi Mistrzów, ten z pewnością zainteresuje się tą ofertą.

O co chodzi? Po pierwsze zapisujemy się do promocji – wystarczy tylko jeden raz to zrobić i później już mieć spokój. Potem otwieramy sobie odpowiednią zakładkę u bukmachera Betsson i wybieramy mecze Ligi Mistrzów, które nas najbardziej interesują i których wyniki chcielibyśmy obstawić.

Po trzecie – stawiamy pojedyncze zakłady przedmeczowe za minimum 40 złotych po minimalnym kursie 1.50, oczywiście tylko na mecze Ligi Mistrzów. Jak już to uczynimy, to poza wygraną wynikającą z naszych trafionych typów, otrzymamy co rundę darmowy zakład live o wartości 12 złotych.

Po czwarte – zgaduj zgadula. Dodatkowe nagrody do wykorzystania w kasynie Betsson możemy wygrać odgadując piłkarskie zagadki związane, ma się rozumieć, z Ligą Mistrzów. Na przykład takie: „Ile bramek zdobędzie Lionel Messi w meczu przeciwko Borussi Dortmund?„. Nagrody są w formie darmowych spinów. Pamiętajmy, spiny wygramy tylko wówczas, gdy przed udzieleniem poprawnej odpowiedzi i wpisaniu w odpowiednie okienko adresu email, postawimy wymagany zakład za 40 złotych. Aha, i „niespodzianka”. Może się zdarzyć, że zawodnik, którego dotyczy zagadka, nie wystąpi jednak w meczu. Wówczas z nagrody nici.

Każda runda zabawy, w której możemy wygrać zakład live o wartości 12 złotych rozpoczyna się w poniedziałek każdego tygodnia meczowego, a kończy w czwartek po rozegraniu ostatniego spotkania w danym tygodniu meczowym. Na wykorzystanie darmowego zakładu mamy 7 dni od chwili otrzymania nagrody. Możemy go wykorzystać tylko na jednym kuponie.

Życzymy dobrych emocji i trafionych typów.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz u bukmachera Betsson, darmowe konto założysz tutaj.