Specjalne oferty olimpijskie w Unibet

Specjalne oferty olimpijskie w Unibet

Zimowe Igrzyska w południowokoreańskim Pjongczangu idą pełną parą. Pomijając kiepską dyspozycję polskich sportowców, olimpiada jest naprawdę niezwykłym wydarzeniem. I jak to zwykle bywa, bukmacherzy takiej okazji nie mogli przeoczyć.

 

Unibet przygotował dla swoich typerów wiele różnych promocji związanych z Zimowymi Igrzyskami. Między innymi takie:

Mistrzostwa w obstawianiu z pulą 50 tysięcy euro.

Zwycięzca tej zabawy zgarnie 10 tysięcy euro. Naszym zadaniem jest stawianie zakładów podczas Olimpiady po minimalnym kursie 1.40. Punkty zdobywać będziemy wyłącznie za zakłady wygrane, według niniejszego przelicznika:

Postawiona kwota x liczba wydarzeń na kuponie x łączny kurs na kuponie

Więc przykładowo, jeżeli postawimy 10 PLN na potrójny zakład o kombinowanym kursie 5.50, zdobędziemy 165 punktów (10 x 3 x 5.50)

 

Freebety za każdy złoty medal dla Polski.

Aby wziąć udział w tej promocji musimy postawić zakład przedmeczowy na dowolne wydarzenie związane z Olimpiadą za minimum 30 PLN i po minimalnym kursie 1.4. Za każdym razem, gdy Polak zdobędzie złoty medal, otrzymamy darmowy zakład o wartości 30 PLN.

U bukmachera Unibet czekają jeszcze promocje „Sięgnij po złoto i wygraj freebety” oraz „Olimpijskie obstawianie z pulą 10 tysięcy złotych” – szczegóły znajdziecie na stronie Unibet.

Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Przypominamy tylko, że do każdej promocji trzeba się zapisać na stronie Unibet.

Jeżeli jeszcze nie grasz u bukmachera Unibet, darmowe konto założysz TUTAJ.