Są już kursy na MŚ w piłce nożnej – Brazylia 2014

Są już kursy na MŚ w piłce nożnej – Brazylia 2014

Do rozpoczęcia mistrzostw świata w piłce nożnej pozostało pół roku, ale już teraz bukmacherzy wystawiają pierwsze kursy na to największe wydarzenie sportowe przyszłego roku.

Jednym z buków, który jest już gotowy na Wasze zakłady jest rekomendowana przez nasz portal firma Bet-at-Home. Ten austriacki bukmacher ocenił szanse poszczególnych zespołów i zgodnie z oczekiwaniami w roli faworyta turnieju widzi gospodarzy, drużynę Brazyli (kurs 4.00). Ciut mniejsze szanse Bet-at-Home daje kolejno reprezentacji Argentyny (5.50), Niemiec(6.00) i Hiszpanii (8.00).

Do zespołów, którym cieżko będzie o zwycięstwo w tym turnieju bukmacher zalicza między innymi Portugalię czy znaną z dobrego PR-u (i gorszych wyników…) Anglię. Jeśli Ty jednak wierzysz w boskie umiejętności Christiana Ronaldo czy przebłysk geniuszu Rooney’a, postaw już dzisiaj 100 PLN na ich zespoły, a w dniu finału możesz cieszyć się konkretną sumą na koncie – 3.300 wygranej – kurs na oba te zespoły wynosi bowiem 33.0.

Oprócz zakładów na wygraną całego turnieju już teraz możemy obstawiać w Bet-at-Home wyniki poszczególnych meczów grupowych oraz zespoły które awansują do fazy pucharowej turnieju.

Więcej kursów i oraz 350 PLN bonusu na zakłady już na stronie bukmachera : www.bet-at-home.com/pl