Ruszają siatkarskie Mistrzostwa Świata!

Ruszają siatkarskie Mistrzostwa Świata!

Gospodarzem najważniejszej w tym roku siatkarskiej imprezy będzie Polska. Inauguracyjny mecz odbędzie się 30 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie a naprzeciwko siebie staną drużyny Polski i Serbii.

 

Do 21 września 24 drużyny będą walczyć o tytuł siatkarskiego Mistrza Świata. Największe zainteresowanie wzbudza oczywiście drużyna Brazylii, która wygrała ostatnie trzy imprezy tej rangi. Czy będzie mistrzem po raz czwarty z kolei? A może dla odmiany Polska przypomni swój sukces z roku 1974 i odbierze Brazylijczykom trofeum? Nie da się ukryć, że ciekawie zapowiada się także mecz z Rosją, jak zwykle generujący niesamowite emocje. No ale to tylko w wypadku pomyślnego rozstrzygnięcia po fazie grupowej…

Na początek oczywiście mecz otwarcia. Polacy podejmą Serbów. Serbia to solidna marka w świecie siatkówki więc na pewno łatwo nie będzie. Bukmacherzy także nie dają Polakom wielkiej przewagi niemniej kursy jednoznacznie wskazują, kto tu da łatwiej typerom zarobić.

Polska – Serbia (1×2) sobota 30 sierpnia 2014, godzina 20.15

Unibet: 1.50 – 2.50

Sportingbet: 1.48 – 2.45

Redbet: 1.39 – 2.80

Expekt: 1.45 – 2.60

Betsson: 1.44 – 2.60

Bet-at-home: 1.40 – 2.70

ComeOn: 1.46 – 2.65

W niedzielę mistrzostwa ruszają już pełną parą i obejrzymy kolejnych pięć spotkań. W Krakowie zagrają Włochy z Iranem, Belgia z USA i Portoryko z Francją, natomiast we Wrocławiu Wenezuela z Argentyną i Kamerun z Australią. Nie zapomnijcie obstawić także tych wydarzeń!

Życzymy najlepszych siatkarskich emocji i wysokich wygranych!