Promocja Unibet na mecz Armenia – Polska

Promocja Unibet na mecz Armenia – Polska

W najbliższy czwartek nasza piłkarska reprezentacja zmierzy się z drużyną Armenii w eliminacjach do przyszłorocznych Mistrzostw Świata. Z tej okazji bukmacher Unibet przygotował dla swoich graczy ciekawą promocję.

 

Bohaterem promocji jest nie kto inny, tylko Robert Lewandowski. Co powinien zrobić kapitan naszej reprezentacji, byśmy zyskali na promocji Unibetu? Otóż wystarczy, że nic nie będzie robił.

Jeżeli Robert Lewandowski w czwartkowym meczu nie strzeli gola, na konto graczy bukmachera Unibet trafi 30 złotych. Aby wziąć udział w tej promocji, należy postawić zakład za minimum 50 złotych po kursie minimalnym 1.40. Oczywiście co najmniej jedno wydarzenie naszego kuponu musi dotyczyć meczu Armenia – Polska.

Żeby nasz kupon wziął udział w promocji, wszystkie wydarzenia na nim zawarte muszą zostać rozstrzygnięte do godziny 23:59 dnia 5 października 2017 roku. Do zabawy licza się wyłącznie zakłady przedmeczowe.

Jeżeli Lewandowski gola nie strzeli, 30 złotych wpadnie na nasze konto w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu. 

I na koniec najlepsze – jeżeli Lewandowski strzeli samobója, wygramy nasze 30 złotych. Gole samobójcze bowiem się nie liczą.

Do promocji należy się zapisać na stronie Unibet w sekcji Promocje

Jeżeli jeszcze nie masz konta u bukmachera Unibet, za darmo założysz je pod tym linkiem.