Poszukiwany Marcin S.!

Poszukiwany Marcin S.!

Marcinie S., gdziekolwiek jesteś, nie zapomnij zalogować się dzisiaj na swoje konto u buka bet-at-home. Czeka na Ciebie 1.350 euro! Masz czas tylko do północy, po tym czasie nagroda przepadnie!

 
U bukmachera bet-at-home od kilku lat działa świetna promocja. Prosta i wciągająca. Otóż codziennie losowany jest jeden z zarejestrowanych użytkowników bukmachera, który otrzymuje nagrodę pieniężną. Wystarczy, że w dniu, w którym wylosowane zostanie nasze nazwisko, zalogujemy się na nasze konto. 
 
Buk do puli codziennie dokłada 50 euro, i jeżeli wylosowany szczęśliwiec tego dnia się nie zaloguje na bet-at-home, nieodebrana nagroda wędruje do puli na dzień kolejny. 
 
Dzisiaj, 9 stycznia, pieniądze czekają na Polaka, Marcina S. Jeżeli nasz rodak nie zaloguje się dzisiaj i nie odbierze swoich pieniędzy, nagroda jutro powędruje do kogoś innego. Powiększona o kolejne 50 euro. Dzisiaj w puli jest już 1.350€!
 
Fajnie, prawda? Za samo zalogowanie się możemy wygrać żywą gotówkę. A gdy już się zalogujemy, możemy po prostu sobie pograć, bo poza zakładami sportowymi bet-at-home oferuje pełne spektrum gier kasynowych i slotów, a także pokera. Dla każdego coś miłego!
 
Tak więc, Marcin – nie przegap swojej szansy! A pozostali miłośnicy internetowych gier, którzy jeszcze nie mają konta u bukmachera bet-at-home, mogą je założyć tutaj. A nuż jutro wylosują Twoje nazwisko?