Policz Stocha i leć do Planicy!

Policz Stocha i leć do Planicy!

Dla wszystkich miłośników latających chudzielców Betsson przygotował ciekawą zabawę. Najlepszy z nich (z nas!) poleci na finał Pucharu Świata w skokach narciarskich do Planicy!

 

Na piłce nożnej, polityce a ostatnio także na skokach narciarskich zna się co drugi Polak. Teraz mamy szansę wiedzę tę wykorzystać i za darmo wybrać się pod samą skocznię w Planicy aby na własne oczy zobaczyć do kogo w tym sezonie powędruje Kryształowa Kula.

Jak tego dokonać? W zasadzie nie musimy robić niczego szczególnego, poza przewidzeniem, ile metrów w sumie skoczy Kamil Stoch w sześciu ostatnich konkursach tego sezonu, które odbędą się w dniach 30 stycznia – 15 lutego 2015. Kto będzie najbliższy prawdy ten wygrywa. Obstawiamy z dokładnością do pól metra..

A nagroda? Nagrody będą trzy dla najlepszej trójki. W pakiecie dwuosobowa wycieczka na zawody Pucharu Świata w Planicy, które odbędą się w dniach 20-22 marca.

Obstawiać możemy codziennie aż do rozpoczęcia pierwszej serii skoków w Willingen. Jeden typ dziennie. I na koniec mały ważny drobiazg – za każdym razem, gdy oddamy glos, musimy dokonać depozytu w wysokości co najmniej 50 PLN oraz za te pięć dych zagrać.

Do promocji zapisujemy się na stronie bukmachera Betsson.

Powodzenia i do zobaczenia w Planicy!

Jeżeli jeszcze nie obstawiasz u Betssona, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.