Obstawiaj tenisa i zgarnij 75 PLN od Betssona

Obstawiaj tenisa i zgarnij 75 PLN od Betssona

Na paryskich kortach Roland Garros trwa w najlepsze wielkoszlemowy turniej French Open. Z tej okazji Betsson dla wszystkich obstawiających wyniki tenisowych spotkań przygotował specjalny upominek.

Zabawa trwa od 25 maja do 8 czerwca. W tym czasie należy zapisać się do promocji podając swój e-mail przypisany do konta. Potem wystarczy już tylko oglądać mecze i stawiać na swoich faworytów zakłady kombinacyjne, w których przynajmniej jeden jest postawiony na wynik meczu tenisowego.

Minimalny kurs na każdym kuponie to 1.5. Minimalny obrót na wszystkich kuponach powinien wynieść 300 PLN. I to właściwie wszystko co trzeba zrobić aby otrzymać bonus w wysokości 75 PLN. Zostanie on zaksięgowany na koncie gracza w ciągu 48 godzin od momentu osiągnięcia wymaganego obrotu na kuponach.

Aby wypłacić kwotę bonusu musi on zostać obrócony trzykrotnie przy takim samym kursie, czyli minimalnie 1.5. Mamy na to 6 dni. Po 6 dniach, jeżeli nie uda nam się obrócić bonusem, bonus przepada.

W środę w drugiej rundzie grają Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz. Czy jest lepsza okazja na rozpoczęcie polowania na ten bonus? Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta na Betsson, możesz je założyć TUTAJ.