Obstaw co nas czeka w Nowym Roku!

Obstaw co nas czeka w Nowym Roku!

Expekt zaprasza do noworocznych zakładów ! Zbliżający się Nowy Rok jest dla wielu z nas okresem podsumowań i rozważań dotyczących tego, co przyniesie przyszłość. Zastanawiamy się, co udało się nam zrealizować i osiągnąć, a także snujemy plany na kolejne miesiące.

Osoby niecierpliwe, chcące dowiedzieć się, co przyniesie im 2011 rok jeszcze przed jego rozpoczęciem, coraz częściej decydują się na porady wróżbitów i astrologów. Dlaczego nie wykorzystać ich wiedzy i nie odzyskać wydawanych na przepowiednie pieniędzy? Szanse na to daje nam jeden z największych bukmacherów internetowych – Expekt zamieszczając w swojej ofercie specjalne zakłady noworoczne.

Wśród 26-ciu oferowanych zakładów znajdziemy 8 dotyczących polskiego sportu, a także gospodarki i showbiznesu. Według bukmachera bezrobocie w Polsce w 2011 roku nie przekroczy 14%, ponieważ kurs na to zdarzenie wynosi aż 6.25.

Expekt nie wierzy także, że jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek – Doda wyjdzie za mąż. W przypadku, gdyby Dorota Rabczewska została jednak mężatką bukmacher za każdą postawioną złotówkę wypłaci 4.05 zł.

Dla osób zainteresowanych sportem została przygotowana oferta z pięciu różnych dyscyplin. W piłce nożnej możemy obstawić, czy Manuel Arboleda z poznańskiego Lecha dostanie polskie obywatelstwo oraz to, czy Franciszek Smuda pozostanie trenerem naszej reprezentacji.

Pozostałe zakłady dotyczą boksu i walki Tomasza Adamka z jednym z braci Kliczko, Formuły 1 i wygranej Roberta Kubicy w jednym z Gran Prix, skoków narciarskich i zakończenia kariery przez Adama Małysza. Kursy ostatniego zakładu świadczą o tym, że bukmacherzy Expektu dają minimalnie większe szanse na zwycięstwo Justyny Kowalczyk w Pucharze Świata i obronę kryształowej kuli (1.75), niż na jej porażkę (1.95).

Zajrzyj na stronę Expekt.com i zainwestuj w Nowy Rok!