Nowość – wirtualne mecze na Sportingbet

Nowość – wirtualne mecze na Sportingbet

Wydawało się, że w dziedzinie internetowego hazardu wiele już nowego wymyślić się nie da. Okazało się, że i owszem. Na platformie Sportingbet pojawiła się nowa zakładka – Wirtualny Futbol.

Oferta zakładów na wirtualne mecze jest zbliżona do tej na mecze prawdziwe, jednak w tym wypadku za wynik i przebieg piłkarskiego spotkania odpowiada komputerowy symulator. Jako, że mecze odbywają się 24 godziny na dobę, co 150 minut startuje nowy sezon. 16 zespołów grających w lidze rozgrywa 8 meczów startujących co 3 minuty.

Co można obstawiać w wirtualnej lidze? Po pierwsze, co oczywiste, na zwycięzcę meczu. Poza tym możemy się założyć o wynik do połowy meczu, liczbę goli a także o to, która drużyna strzeli następnego gola. Możliwe to jest choćby dlatego, że wszystkie mecze możemy oglądać na żywo. No, na prawie żywo, gdyż obraz prezentowany nam przez Sportingbet bardziej przypomina jedną z ostatnich wersji gry FIFA niż transmisję telewizyjną w HD…

Pomysł jest z pewnością warty uwagi. Czy się sprawdzi – zobaczymy. Ważne, że pojawiło się wreszcie w ofercie bukmachera coś nowego i naprawdę ciekawego. Bo przecież o zabawę tu przede wszystkim chodzi.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta na Sportingbet, możesz je założyć TUTAJ