Największy na świecie Jackpot Sportowy

Największy na świecie Jackpot Sportowy

Lubisz grę o wysokie stawki? Jeśli tak, to na pewno polubisz najnowszą propozycję Expekt. Tuż przed rozpoczęciem jednej z najważniejszych w tym roku imprez sportowych EURO 2016 w Expekt pojawia się product o nazwie Colossus. Już sama nazwa wskazuje, że należy spodziewać się kolosalnych kwot za wygrane zakłady. Jak to działa?

 

Colossus to nic innego jak oferta zakładów z gigantyczną pulą wygranych typu Jackpot. Największa z nich to kwota sięgająca aż 25.000.000 zł. Aby o nią powalczyć należy poprawnie wytypować dokładne wyniki i rezultaty meczu podczas turnieju. Pula Jackpot powstaje na podobnej zasadzie do automatów do gry online. Pewna część środków z zakładów trafia do głównej puli Colossus, która później zostaje odpowiednio podzielona na graczy, którym udało się poprawnie wytypować wyniki dla danej kolejki spotkań. 

W trakcie turnieju EURO 2016 Expekt oferuje 3 naprawdę duże Jackpoty oraz kilka mniejszych:

1. The Colossus – (dokładny wynik) – 25.000.000 zł, 

2. Milioner – (dokładny wynik) – 5.000.000 zł,

3. Wybór 15 – (1×2) – 2.500.000 zł,

4. Wybór 4 – (dokładny wynik) – 75.000 zł,

5. Wybór 3 – (dokładny wynik) – 12.500 zł,

6. Wybór 5 – (1×2) – 5.000 zł,

Niektórym nazwa Colossus mogła się już wcześniej obić o uszy i nic w tym dziwnego, bo Colossus Bets to dobrze znany i wielokrotnie nagradzany operator zakładów z największymi na świecie Jackpotami sportowymi. Co ciekawe, Colossus Bets stał się również pionierem oferując swoim klientom opcję „cash-out”, która umożliwia wycofanie części środków jeszcze przed zakończeniem wydarzenia sportowego. Tym bardziej cieszymy się ze współpracy z Expekt bo teraz i my będziemy mieć możliwość wypłaty części wygranej jeszcze przed zamknięciem zakładów.

Wytypuj w Expekt serię dokładnych wyników, a otrzymasz szansę na wygranie od kilku tysięcy do kilkudziesięciu milionów Złotych. Zabawa zaczyna się od 10 zł, a jeśli w trakcie gry zmienisz zdanie, możesz zawsze skorzystać z opcji „cash-out”.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta w Expekt możesz je założyć dzisiaj klikając tutaj: www.Expekt.pl