Kumulacja Red Minute to już 700 €

Kumulacja Red Minute to już 700 €

20 tydzień zabawy w typowanie „Czerwonej Minuty” u bukmachera Redbet. W ostatniej kolejce nagroda nie została przydzielona z tej przyczyny, że mecz objęty promocją zakończył się bez bramek. Może tym razem będą gole i wygrane?

 

Bukmacher Redbet co tydzień pyta swoich typerów o minutę, w której padnie pierwsza bramka w wybranym, nadchodzącym meczu. Ostatnio było to spotkanie Chelsea – Liverpool. Mecz skończył się bezbramkowym remisem, więc nagroda przechodzi na kolejny konkurs – już w niedzielę 17 maja zagrają Atletico Madryt i FC Barcelona. W której minucie padnie pierwszy gol w tym meczu? Kto trafi, ten ma szanse na 700 €.

Zasady są proste. Musimy postawić zakład w wysokości minimum 10 € na wybrany mecz (w tym wypadku Atletico – Barcelona) oraz wybrać minutę, w której padnie pierwsza bramka. Wtedy wygrywamy 700 € jeżeli nasz typ będzie jedynym prawidłowym. Jeżeli więcej graczy odgadnie prawidłowo, nagroda zostanie podzielona. Jeśli w wybranej przez nas minucie padnie bramka ale nie będzie to pierwszy gol w meczu, Redbet powiększy nasz zakład o 100% do 20 €.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz na Redbet, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.