Grupa Chiligaming wprowadza zakłady sportowe

Grupa Chiligaming wprowadza zakłady sportowe

Operator internetowego pokera Chilipoker.com zaostrza ofertę i wprowadza serwis zakładów sportowych korzystający z platformy OddsMatrix. Nowy sportsbook jest połączoną platformą z istniejącymi już  serwisami Chiligaming i umożliwia oferowanie szerszego wyboru zakładów i gier, a zatem klienci nowego serwisu mogą typować zakłady korzystając ze swoich dotychczasowych kont Chili.

OddsMatrix w zakładach sportowych to rozwiązanie “white label”, czyli tworzone przez jedną firmę, a wprowadzone na rynek przez drugą pod własną marką. Umożliwia to operatorom takim jak Chiligaming szybkie i wydajne wprowadzenie produktu sportsbook, bez ryzyka czy ponoszenia kosztów zakładania własnego serwisu.

OddsMatrix zarządza sekwencjami zdarzeń, szansą na wygraną i ryzykiem, a także prowadzi zintegrowany system obsługi graczy i system bonusów – wszystko w ramach strony Chiligaming, którą można dostosować do indywidualnych potrzeb.

„Zdecydowaliśmy się na rozwiązanie sports-book od OddsMatrix z uwagi na możliwość całkowitego zarządzania serwisem oraz dostęp z dobrymi notowaniami do pełnego wachlarza rynków docelowych Chilibet.com. Nasi klienci mają teraz możliwość typowania zakładów na zdarzenia i na rynkach, które ich interesują. Cieszymy się z wprowadzenia naszego nowego produktu i z przyjemnością będziemy obserwowali pozytywny efekt niedawnych działań promocyjnych, owocujących lojalnością, zatrzymaniem obecnych i pozyskaniem nowych klientów” – mówi Alexandre Dreyfus, prezes i założyciel Chiligaming.