Do marca skaczemy po bonusy!

Do marca skaczemy po bonusy!

No i stało się. Jak co roku o tej porze w naszym kraju rozpoczynają się niepodzielne rządy skoków narciarskich. Rządy dusz, ale jako że naszymi duszami rządzą media, to do marca nie będzie gorętszego tematu niż wyniki ubranych w śmieszne kombinezony chudzielców.

Zaczęło się od małej katastrofy (zjazd Piotra Żyły na własnym nosie), więc napięcie może już tylko… rosnąć. Nos Żyły to „jedynka” we wszystkich portalach i telewizjach. W ogólnonarodowy szał wpisuje się również bukmacher Betsson, który przy okazji rozpoczęcie sezonu narciarskich lotów i skoków przygotował dla swoich graczy promocję.

Do zdobycia nawet 60 złotych na każdych zawodach. Naszym zadaniem jest postawienie co najmniej 30 złotych na skoki narciarskie w konkursach indywidualnych i drużynowych po minimalnym kursie 1.50. Za każdego Polaka, który ukończy zawody w top-5 otrzymamy bonus. Jeżeli pierwsze 5 miejsc zajmą Polacy, nasz bonus wyniesie 60 złotych:

1 miejsce: bonus 20 PLN
2 miejsce: bonus 15 PLN
3 miejsce: bonus 12 PLN
4 miejsce: bonus 8 PLN
5 miejsce: bonus 5 PLN

Pod uwagę będą brane wyłącznie pojedyncze zakłady na ofertę skoków narciarskich. Jeżeli w danych konkursie żaden z Polaków nie zajmie jednego z pięciu pierwszych miejsce, bonus nie zostanie przyznany.

Wygrane bonusy znajdą się na koncie zwycięzców następnego dnia po konkursie. Będą ważne przez 7 dni z warunkiem obrotu 6x po kursie minimalnych 1.50.

Zabawa trwa od 22 listopada 2019 roku do 15 marca 2020 roku. Do promocji zapisujemy się tylko jeden raz na cały sezon!

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie obstawiasz u bukmachera Betsson, darmowe konto założysz tutaj.