Co z tą Legią?

Co z tą Legią?

Warszawska Legia w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów już nie zagra. Walkower po meczu z Celtikiem spowodowany niekompetencją stołecznego sztabu chluby z pewnością nie przynosi. Ani Legii ani polskiej piłce w ogóle. Na otarcie łez „wojskowi”  zagrają dzisiaj w eliminacjach do Ligi Europy.

 

Liga Europy to takie trochę rozgrywki pocieszenia. Najlepsze drużyny europejskich lig narodowych grają wszakże w Lidze Mistrzów. Liga Europy, jako utworzona 5 lat temu kontynuatorka Pucharu UEFA, ma zapewnić trochę emocji oraz zajęcia drużynom nieco gorszym od mistrzów. No ale puchar jest puchar i trzeba grać.

Drabinka Ligi Europy jest mocno skomplikowana. Grane są trzy rundy kwalifikacyjne, runda play-off, faza grupowa a następnie faza pucharowa aż do meczu finałowego. Warszawska Legia zagra dzisiaj w rundzie czwartej z kolei, czyli play-off. Przeciwnikiem Mistrza Polski będzie drużyna FK Aktobe – Mistrz Kazachstanu…

Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Legia, która o mały włos nie wskoczyła na europejski piłkarski Olimp będzie grać z drużyną, o której większość fanów piłki nożnej (poza Kazachstanem) w życiu nie słyszała. Mniej rozbawieni są natomiast bukmacherzy, którzy dają Legii przewagę ale w sumie niewielką. Oto typy na dzisiaj:

FC Aktobe – Legia Warszawa (1×2), czwartek 21 sierpnia godzina 17.00

ComeOn: 3.50 – 3.35 – 2.00

Sportingbet: 3.30 – 3.30 – 2.05

Bet-at-home: 3.30 – 3.25 – 2.05

Redbet: 3.25 – 3.10 – 2.04

Expekt: 3.30 – 3.30 – 2.05

Aha – godzinę później w tej samej fazie tych samych rozgrywek gra Ruch Chorzów z Metalistem Charków. Tu już nie ma o czym pisać, wszystko jasne jak słońce. Ruch wygra i tyle. Oferta bukmacherów kształtuje się na poziomie 4.40 – 3.60 – 1.70 na korzyść Ruchu.

Życzymy celnych trafień i wysokich wygranych!