Bonus 400 PLN u bukmachera Bet-at-home

Bonus 400 PLN u bukmachera Bet-at-home

Dzisiaj zaglądamy pod okienko w Kalendarzu Adwentowym u bukmachera Bet-at-home. Tam czeka na nas bonus w wysokości 400 PLN. Jedynym warunkiem otrzymania dodatkowej gotówki jest dokonanie wpłaty.

 
W zależności od wysokości naszego depozytu otrzymamy bonus – maksymalnie 400 PLN. Żeby jednak w ogóle go dostać, nie zapomnijmy w zakładce „Moje Konto” kliknąć w przycisk „Skorzystaj z bonusu”. Następnie wpisujemy kod bonusu: XMAS182018
 
Po dokonaniu depozytu w minimalnej wysokości 200 PLN, do naszego konta zostanie dopisane 50% wpłaconej kwoty. Czyli w przypadku najmniejszego depozytu upoważniającego do odbioru bonusu, dostaniemy dodatkowe 100 PLN. Łatwo policzyć, że aby odebrać bonus maksymalny, musimy wpłacić 800 PLN.
 
Warto jeszcze raz zaznaczyć, że nasz bonus przeznaczony jest wyłącznie na zakłady sportowe, zakłady na żywo, zakłady wirtualne oraz eSports. W kasynie naszym bonusem nie pogramy.
 
Na koniec o obrocie naszymi środkami. Żeby stały się wypłacalną gotówką, kwotę bonusu razem z kwotą depozytu musimy 4 razy obrócić w ciągu 13 dni, po minimalnym kursie 1.70. Czyli w przypadku maksymalnej wpłaty i maksymalnego bonusu, musimy dokonać obrotu na kwotę 4.800 PLN. Jeżeli nam się to nie uda, bukmacher może anulować nasz bonus oraz wygrane dzięki niemu środki. Warto więc tego dopilnować.
 
Powodzenia!
 
Jeżeli jeszcze nie grasz w Bet-at-home, darmowe konto założysz tutaj.