Betsson zaprasza na finał LM !

Betsson zaprasza na finał LM !

24 maja na Estádio da Luz w Lizbonie odbędzie się najważniejszy mecz w europejskim kalendarzu piłkarskich rozgrywek. Dwie najlepsze drużyny ze Starego Kontynentu staną do walki o piękny puchar oraz nieśmiertelną sławę. Warto by było to zobaczyć na żywo.

Oczywiście można kupić bilet na samolot, zabukować hotel oraz zaopatrzyć się w piekielnie drogie bilety na mecz. Jeżeli jednak nie chcesz wydawać fortuny na taką wyprawę, Betsson umożliwia wygranie pakietu na finał Ligi Mistrzów w swojej najnowszej promocji skierowanej do obstawiających zakłady sportowe.

Na czym polega zabawa? Za każde 20 złotych, które obstawisz u Betssona, otrzymasz jedną wejściówkę na losowanie. Minimalny kurs każdego z zakładów musi być wysokości 1.5. Aby Twój zakład liczył się w promocji i uprawniał do otrzymania losu musi zostać złożony między poniedziałkiem o godzinie 00.00 a niedzielą o godzinie 23.59.

Losowanie odbywa się co tydzień. Losów możesz uzbierać nawet 20, wystarczy, że obstawisz 10 zakładów po 40 złotych. Promocja trwa od 25 marca do 20 kwietnia. Pamiętaj, aby wziąć w niej udział musisz się do niej zapisać na stronie Betssona.

Szczególne zasady promocji TUTAJ

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta na Betsson możesz je założyć TUTAJ.