Adwentowy Kalendarz w kasynie Betsson

Adwentowy Kalendarz w kasynie Betsson

O kalendarzach adwentowych w kasynach pisaliśmy już kilka dni temu. Dzisiaj przyjrzymy się promocji, którą dla graczy przygotował Betsson. Czym różni się od innych? Otóż codziennie pod jednym z okienek znajdziemy nie jedną, ale aż trzy promocje.

 
 
Codzienne upominki przez cały okres przedświąteczny Betsson przygotował nie tylko dla gości swojego kasyna, ale również dla miłośników zakładów sportowych oraz pokera. Co znajdziemy w Kalendarzu Adwentowym Betssona pod datą 10 grudnia?
 
Pasjonaci zakładów sportowych otrzymają zakład bez ryzyka o wartości 15 PLN do wykorzystania na dowolny sport. Warunkiem otrzymania upominku jest obrócenie w zakładach sportowych Betsson kwoty 25 PLN po minimalnym kursie 1.50. Nasz „prezent” będzie ważny przez 7 dni, a wykorzystać go możemy zarówno w ofercie przedmeczowej, jak i w zakładach na żywo.
 
W kasynie czeka dzisiaj bonus w wysokości 20 PLN. Aby go otrzymać, musimy wcześniej obrócić w kasynie Betsson kwotą minimum 160 PLN. Żeby nasz bonus stał się wypłacalną gotówką, musimy nim obrócić 35 razy.
 
Na koniec coś dla pokerzystów. Na miłośników gry w dwie karty czekają dwa zadania. Po pierwsze, musimy wygrać jeden turniej Fish Party Sit & Go. Wysokość wpisowego do turnieju nie ma znaczenia, ważne, żeby go wygrać. Powodzenie drugiego zadania już od nas nie zależy – musimy poczekać, aż podczas gry gotówkowej na stawkach minimalnych 0.02/0.04€ otrzymamy parę dam (QQ). Gdy już oba zadania wykonamy, otrzymamy 1€ na nasze pokerowe konto.
 
I to na dzisiaj w Betssonie tyle. Co znajdziemy w okienku numer 11? Nie zapomnijcie sprawdzić już jutro.
 
Jeżeli jeszcze nie grasz w Betsson, jednym z najlepszych kasyn internetowych, darmowe konto założysz tutaj.