50 zł za każdy gol przewagi Polaków

50 zł za każdy gol przewagi Polaków

Jeśli wierzysz w dzisiejszy sukces Polaków w meczu z Ukrainą to z pewnością zainteresuje Cię najnowsza oferta Unibet, dzięki której będziesz mógł zarobić aż 50 zł za każdy gol przewagi naszej reprezentacji. Trzymajcie więc kciuki za jak najlepszy występ Polaków, bo wygrana dwoma golami na koniec meczu oznacza aż 100 zł bonusu! 

Zasady promocji są banalnie proste. 

  1. Zgłoś chęć udziału w promocji Unibet – > Tutaj.
  2. Postaw kupon przedmeczowy za min.100 zł z minimalnym kursem 1,40 i przynajmniej jednym wydarzeniem w trakcie meczu Ukraina-Polska.
  3. Odbierz 50 zł bonusu za każdy zdobyty gol przewagi Polaków w regulaminowym czasie gry.
  4. Jeśli nie masz konta w Unibet zarejestruj się -> Tutaj, a następnie powtórz kroki 1-3.

Promocja trwa tylko do 21 czerwca 2016 do godz. 17:59 CET i wymaga zapisania się. Zakłady postawione przed zgłoszeniem nie będą brały udziału w promocji. Pamiętaj, żeby zagrać prawdziwymi pieniędzmi, gra środkami pochodzącymi z bonusów nie będzie brana pod uwagę.

Jedno jest pewne, ostatniemu meczowi Polaków w fazie grupowej będą towarzyszyć ogromne emocje, a przejście naszej reprezentacji do kolejnego etapu turnieju będzie dużym sukcesem. Radość z wygranej może być jeszcze większa jeśli na koniec meczu otrzymasz dodatkowe środki bonusowe choćby po to, by postawić na Naszych w kolejnych meczach Mistrzostw Europy.