Zamień 5$ na milion!

Zamień 5$ na milion!

W największym roomie pokerowym świata, PokerStars, znowu do wygrania wielkie pieniądze. Tym razem gramy w niedawno uruchomionych turniejach w zupełnie nowej formule Spin & Go.

 

Co to są turnieje Spin & Go? To trzyosobowe turnieje hyper turbo z losowaną pulą nagród. Tak! Podczas rejestracji do turnieju jesteśmy pewni tylko tego, że zagramy o dwukrotność naszego wpisowego. To gwarantowane minimum. Jednak od czasu do czasu maszyna losująca pokaże, że w turnieju za dolara będziemy grac nie o 2 dolary tylko o 4, 6 lub nawet 3000!

Wpisowe do turniejów Spin & Go rozpoczyna się od jednego dolara i możemy jednocześnie grac w trzech turniejach. Ale stawka może być większa, i w przypadku turnieju za 3 dolary możemy wygrać 9000$, za 7 dolarów – 21.000$ a przy wpisowym 30$ nawet 90.000$. A co z tytułowym milionem?

Z okazji promocji grudniowego festiwalu Spin & Go PokerStars uruchomił turnieje za 5 dolarów. Rejestrując się do takiej gry mamy szansę wygrać okrągły milion. A że formuła turnieju jest ultra szybka, cała operacja zajmie nam dosłownie kilka minut! Pamiętajmy wszakże o jednym – w tych turniejach jest tylko jeden zwycięzca!

Rejestrować do turniejów Spin & Go możemy się z poziomy głównego lobby w oprogramowaniu PokerStars, z zakładki Spin & Go.

Jeżeli jeszcze nie grasz na PokerStars, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.