Zagraj z Michałem Wiśniewskim o ostatni bilet na warszawski turniej Unibet Open!

Zagraj z Michałem Wiśniewskim o ostatni bilet na warszawski turniej Unibet Open!

Unibet Poker i Michał Wiśniewski zapraszają wszystkich graczy z Polski na turniej ostatniej szansy, kończący kwalifikacje online do wielkiego pokerowego wydarzenia na żywo, jakim będzie Unibet Open.

Unibet Open to największa w historii tego operatora impreza pokerowa na żywo w Polsce. W warszawskim hotelu Hyatt w dniach 7-9 grudnia zagra 120 najlepszych graczy Unibetu o pulę w wysokości 100.000 $ !

Eliminacje w internecie do tych rozgrywek trwały od kilku tygodni, natomiast dzisiaj w środę wszyscy nowi gracze mają szansę wywalczyć jeszcze jedno miejsce do warszawskiego finału. Jak to zrobić? To proste:

Wystarczy wejść na stronę Unibet’u

, zarejestrować się i pobrać darmowego pokera. Potem zostaje już tylko wpłacić jedyne €3 wpisowego i wywalczyć w środę nagrodę główną – pakiet startowy w turnieju w hotelu Hyatt w najbliższy weekend. Start ostatnich eliminacji – godzina 20.00 czasu CET.

Ale to nie wszystkie atrakcje! W środowym turnieju online zagra również Michał Wiśniewski z Ich Troje (ambasador marki Unibet), Grażyna Wolszczak i Dariusz Michalczewski! UWAGA! Za wyeliminowanie Michała specjalna nagroda „bounty” – €50!

Więcej informacji na stronie Unibet Poker