Zagraj o milion dolarów z najlepszymi!

Zagraj o milion dolarów z najlepszymi!

Masz dość pokerowej sławy mierzonej wyłącznie ilością i natężeniem westchnień Twojej dziewczyny? Czas pokazać się światu.

PokerStars ogłasza nabór do nowego programu telewizyjnego, w którym będziesz mógł zmierzyć się z najlepszymi pokerzystami na świecie w potyczce o milion dolarów!

Program nagrywany będzie w różnych zakątkach świata, dla Ciebie PokerStars przygotowało miejsce w 3 lub 4 odcinku, który kręcony będzie w Monako podczas wielkiego finału EPT w Monte Carlo. Takiej okazji nie można przecież przegapić.

Jak się dostać pod drzwi do sławy?

Codziennie w dniach 3 – 14 marca o godzinie 15.00 CET odbywać się będą turnieje kwalifikacyjne z dodaną pulą 5000$. Najlepsza pięćdziesiątka wyłoniona podczas każdego z tych turniejów zakwalifikuje się do fazy przesłuchań. Przesłuchania będą w formie filmików. Turniejów kwalifikacyjnych będzie 12, masz więc szansę aż na 12 podejść do fazy filmikowej kwalifikacji. Jak się dostać do tych turniejów? Wystarczy dokonać wpłaty i wpisać podczas niej jeden z bonusowych kodów Shark Cage.

Na autorów dwóch najlepszych, według komisji oceniającej, filmików czeka wyjazd w kwietniu do Monaco oraz wieczna sława i, być może, wielkie pieniądze.

Nie ma na co czekać. Powodzenia i do zobaczenia w Monaco!

Więcej o tej promocji przeczytasz na stronie http://www.pokerstars.pl/poker/promotions/the-shark-cage/