Wygraj pakiet na Unibet Open LIVE w Cannes

Wygraj pakiet na Unibet Open LIVE w Cannes

W Polsce powoli zaczyna pachnieć jesienią, wieczory zimne a dnie krótsze. Co wcale jednak nie znaczy, że we wrześniu nie zażyjemy pełnego słońca. Na przykład na Riwierze Francuskiej. Na przykład w przerwie pokerowego turnieju.

 

Trzeci w tym roku turniej cyklu Unibet Open LIVE we wrześniu zawita do Cannes. Tego luksusowego kurortu nad Morzem Śródziemnym reklamować specjalnie nie trzeba. Co jednak odróżni naszą wrześniową wycieczkę od innych to fantastyczna atmosfera wielkiego pokerowego turnieju.

Unibet Open LIVE w Cannes odbędzie się w dniach 18-21 września tego roku. Wpisowe do turnieju głównego to 1100€. Do tego dochodzą koszty podróży, zakwaterowania i posiłków. Jeżeli taki wydatek przekracza Twoje możliwości albo po prostu szkoda Ci wydawać tyle kasy na kilkudniową wycieczkę, Unibet przygotował turnieje satelitarne, w których za dosłownie grosze możemy wygrać pełen pakiet na ten wyjazd. W pakiecie mamy:

– zakwaterowanie na 4 noce

– wpisowe do turnieju głównego : 1100€

– kieszonkowe na drobne wydatki: 250€

– śniadania i obiady podczas trwania turnieju

Satelity odbywają się codziennie a znaleźć je możemy w oprogramowaniu pokerowym Unibet w zakładce Turnieje>Full Schedule>Unibet Open.

Czasu zostało niewiele, więc ruszajmy do stolików. Pamiętając jednak, że pakiety wygrane w satelitach nie mogą być ani zamienione na inne nagrody, ani odstąpione innym graczom ani też zamienione na gotówkę. Czyli – wygrywamy i jedziemy do Cannes!

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz na Unibet, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.