Wygraj iPada3 z portalem Hazardowo!!!

Wygraj iPada3 z portalem Hazardowo!!!

Czy chcesz zupełnie za darmo i bez zobowiązań stać się posiadaczem najnowszego iPada 3 ? Taką szansę da Ci tylko portal Hazardowo.com! Otrzymaliśmy bowiem od BET-AT-HOME POKER aż 10 darmowych wejściówek do turnieju pokerowego online, gdzie iPad 3 będzie nagrodą główną. Oprócz niego do puli firma Bet-at-Home dorzuca aż 1.000€ w gotówce. A teraz najlepsze – podczas gdy inni gracze muszą zapłacić 11€ wpisowego, Ty możesz zagrać zupełnie za darmo!

 

Wystarczy zarejestrować się w serwisie Bet-at-Home (promocja skierowana jest tylko do nowych graczy, którzy nie mieli tam jeszcze konta) i przesłać nam swój numer gracza.

Żadnych wpłat, żadnych specjalnych warunków – po prostu kliknij w ten link i załóż konto u naszego nowego partnera, firmie Bet-at-Home.

Twój login będzie numerem, który musisz przysłać nam na adres redakcja@hazardowo.pl (w tytule maila napisz „BAH Poker”).

Spośród nadesłanych zgłoszeń do dnia 31 lipca wylosujemy 10 szczęśliwych pokerzystów, którzy za darmo powalczą w turnieju „iPad Monday” już 6-go sierpnia.

FAQ

1. Czy udział w promocji jest na pewno bezpłatny?

Tak, wystarczy założyć darmowe konto i przesłać nam mailem swój login (numer Konto Gracza).

2. Ile wejściówek Hazardowo otrzymało od Bet-at-Home?

Nasz portal dostał 10 biletów na ten turniej i wszystkie rozdamy Czytelnikom którzy do nas napiszą.

3. Czy w mailu mam podać swoje imie i nazwisko?

Nie, szanujemy Twoją prywatność i takie dane nie są nam potrzebne. Po prostu przyślij nam numer konta gracza, który otrzymasz od B-A-H przy rejestracji w ich serwisie.

4. Czy mogę wciąż zagrać w tym turnieju jeśli nie wylosuję wejściówki?

Oczywiście, ale wówczas musisz zapłacić wpisowe 10+1€.

5. Kiedy odbywa się turniej ?

Turnieje iPad Monday odbywają się w Bet-at-Home zawsze w pierwszy poniedziałek miesiąca. A więc turniej na który rozdajemy wejściówki odbędzie się 6-go sierpnia o 19.30

6. Czy zostanę powiadomiony o wylosowaniu wejściówki?

Tak, 1-go sierpnia wyślemy maila do wszystkich graczy którzy wylosowali wejściówki a numery ich kont zostaną przekazane do B-A-H.

7. Czy muszę coś wpłacić po rejestracji w Bet-At-Home?

Nie, możesz za darmo przetestować ich pokera i kasyno, a jeśli zrobisz depozyt możesz również obstawiać zakłady sportowe, z których firma Bet-at-Home jest najbardziej znana. Oczywiście jeśli wygrasz wejściówkę, będziesz musiał przed turniejem zainstalować oprogramowanie do pokera.