Wiosenny festiwal pokerowy dla Polaków

Wiosenny festiwal pokerowy dla Polaków

Jak co roku w maju na PokerStars odbywa się Spring Cup of Online Poker, czyli pokerowy festiwal dla graczy z całego świata, SCOOP 2014. Amatorzy pokerowych rozgrywek przez cały miesiąc mają możliwość spróbowania swoich sił z najlepszymi graczami świata oraz wygrania wielkich pieniędzy.

44 turnieje, każdy o trzech wysokościach wpisowego – niskiej, średniej i wysokiej – propozycja dosłownie dla każdego pokerzysty bez względu na bankroll.

Jak celne było to posunięcie ze strony PokerStars świadczą suche liczby. W zeszłorocznym SCOOP pula na wygrane przekroczyła 75 milionów dolarów. W tym roku ma być jeszcze lepiej. W obecnej chwili jesteśmy mniej więcej na półmetku festiwalu. Polscy gracze wyciągnęli ze SCOOPa już ponad 600.000$ i zajmują siódmą pozycję w rankingu wypłat wedle kraju pochodzenia zawodników.

Również pod względem zajmowanych miejsc płatnych, Polacy zajmują w tej chwili pozycję siódmą z wynikiem 1250 płatnych miejsc. Stołów finałowych Polacy zaliczyli dotychczas 13 natomiast turniejów wygrali już 5! A ilu Polaków wzięło udział w rozgrywkach? Do dzisiaj zagrało 8899 naszych rodaków!

Jeżeli jeszcze Ty nie próbowałeś swoich sił z najlepszymi pokerzystami na świecie, masz czas do końca maja.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta na PokerStars, możesz je założyć TUTAJ.

Powodzenia przy stolikach!