Unibet świętuje stumilionowe rozdanie

Unibet świętuje stumilionowe rozdanie

Unibet to nie tylko bukmacher czy kasyno. Pod zielonym szyldem od wielu lat działa także z powodzeniem poker room. Działa na tyle prężnie, że niedługo będziemy obserwować rozdanie numer 100.000.000!

 

Okrągła liczba zbliża się wielkimi krokami, natomiast już teraz z tej okazji będziemy mogli załapać się na specjalne gotówkowe nagrody biorąc udział w okrągłych rozdaniach poprzedzających to wyjątkowe. Rozpoczynając od rozdania numer 95.000.000 co 10 tysięcy rozdań wszyscy gracze biorący udział w tym okrągłym wygrają nagrody pieniężne.

Nagrody mnożone będą indywidualnie. Na ich wysokość wpływ będzie miała stawka na jakiej szczęśliwiec gra oraz ilość obejrzanych flopów w przeciągu ostatniej godziny poprzedzającej moment rozdania kart w TYM rozdaniu. Reasumując – im więcej gramy i im wyżej tym nasza nagroda będzie większa.

A wracając do rozdania numer 100.000.000. Zwycięzca otrzyma nagrodę nie tylko za sam udział w tym rozdaniu (wedle przelicznika stawka/ilość flopów) ale także za układ kart, który zapewni mu zwycięstwo. Jeżeli będzie to poker królewski – nagroda wyniesie milion euro! Najmniejsza przewidywana nagroda za układ to 10.000 € za wysoką kartę. Też przyjemnie.

Pozostali uczestnicy jubileuszowego rozdania otrzymają nagrody od 200 € do 15.000 € a także tickety do freerolla z pulą 5.000 €.

Licznik bije, nie ma czasu do stracenia. Stracić można tylko szanse na dodatkowe pieniądze.

Jeżeli jeszcze nie grasz w pokera na Unibet, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.