Unibet Open zakończony – duży sukces czołowych polskich pokerzystów!

Unibet Open zakończony – duży sukces czołowych polskich pokerzystów!

Wczoraj w Warszawie zakończył się finał turnieju Unibet Open, którego organizatorem było Casinos Poland przy współpracy z firmą Unibet.

Zwycięzcą turnieju został Stale Lokse z Norwegi, drugi był Włoch Raffaele Staibano, natomiast trzecie i czwarte miejsce w turnieju przypadło w udziale dwóm graczom z Polski! Marek „Soprano” Piecha zajął 3. pozycję, wygrywając ponad 50.000 złotych a Leszek „Krawiec” Krawczyński skończył turniej na 4. miejscu, zgarniając z puli nagród prawie 40.000. Obaj gracze są dobrze znani na polskiej scenie pokerowej i tym wynikiem potwierdzili wysokie umiejętności i dobrą formę.

Zwycięzca całej imprezy wrócił do Norwegii z kwotą 160.000 złotych, jego rywal z finałowego pojedynku odleciał z kolei na południe bogatszy o niemal 90.000 PLN.

Warto wspomnieć też o występie w turnieju Michała Wiśniewskiego, znanego polskiego piosenkarza oraz jego żony, Ani Wiśniewskiej. Posiadacz najbardziej znanych czerwonych włosów w naszym showbiznesie – który jest twarzą firmy Unibet – zajął niezłe 18. miejsce, jego żona skończyła grę trzy pozycje wcześniej.

Mamy nadzieję, że kolejny dobrze zorganizowany turniej w warszawskim kasynie hotelu Hyatt oraz udział znanych postaci ze świata rozrywki przyczyni się do rozwoju i popularyzacji wspaniałego sportu jakim jest poker w odmianie Texas Holdem.