Turnieje czasowe – nowy format gry w Poker Stars

Turnieje czasowe – nowy format gry w Poker Stars

Poker Stars znany jest z topowej jakości swojego oprogramowania, ciągłego dążenia do jego udoskonalania i wprowadzania nowości, które wynikają z oczekiwań swoich graczy.

Jedną z najciekawszych nowych opcji są tzw. turnieje czasowe. To turnieje, które trwają z góry określoną ilość czasu (od 15 minut do 180 minut). Po upływie tego czasu turniej zostaje zakończony a gracze pozostali w grze otrzymują nagrody o wielkości proporcjonalnej do posiadanych na koniec gry żetonów.

 

Turnieje takie możemy już znaleźć w lobby Poker Stars , poniżej zamieszczamy grafikę, która ułatwi wam nawigację. Najlepiej skorzystać z Filtra Turniejów i zaznaczyć opcję TIME. Dodatkowo, turnieje czasowe oznaczone są na liście małym zegareczkiem.

Jeśli więc do tej pory nie grałeś tak często jak chciałeś, obawiając się kilkugodzinnego maratonu, teraz już masz gwarancję tego, o której godzinie skończy się turniejowa rozgrywka!

UWAGA! Na graczy czeka do 28. października BONUS – za wpłatę do Poker Stars otrzymasz bilet o wartości 5,5$ do udziału w dowolnym turnieju czasowym! Wpłać minimum 30$ wpisując kod TIME a będziesz mógł na koszt Poker Starsa przetestować nową formułę turniejową.

KLIKNIJ TUTAJ aby ODEBRAĆ BONUS!