Świąteczne atrakcje i nowości w Full Tilt Poker

Świąteczne atrakcje i nowości w Full Tilt Poker

Jeden z naszych ulubionych salonów pokera online, Full Tilt Poker przygotował ciekawą promocję na okres świąteczno-noworoczny a także dodał dwa bardzo pożyteczne usprawnienia do swojego i tak niemal idealnego oprogramowania.

 Najpierw o bonusie:

Jak wiecie, gra w Full Tilt Poker to nie tylko emocje i wygrane ale również punkty FTP, za które w sklepie możecie zgarnąć całkiem przyzwoite gadżety – oryginalne ciuchy, żetony, iPody, monitory, ksiażki pokerowe itd. A teraz najlepsze – od dzisiaj (17 grudnia) aż do 4-go lutego Full Tilt Poker podwaja każdą liczbę punktów zdobytych dziennie, jeśli przekroczy ona poziom 20 punktów.

A więc jeśli ugrałeś 20 punktów w ciągu dnia, FTP dorzuci jeszcze drugie tyle. Jeśli zrobisz 100 – będziesz miał 200. Limitów brak – warto wziąć się do gry a potem wymieniać je na gadżety. 

Przy okazji Full Tilt Poker dorzucił dwa usprawnienia do oprogramowania. Pierwsze z nich to opcja „rematch” czyli rewanż za jednym kliknięciem w pojedynkach cashowych heads-up (jeden na jednego). Przegrałeś i chcesz się odegrać? Nie ma problemu.

Drugi update to oczekiwana od dawna opcja automatycznego dokupienia żetonów na stolikach cashowych – zbawienie szczególnie dla maniaków którzy pociskają po 8 czy więcej stołów na raz. Koniec z wyskakującym okienkiem pytającym o ponowne wkupienie po przegranej puli, które wysadzało nas z reguły na sit-out. Teraz pozostaje tylko grać i nie tracić okazji do szybkiego odwetu! ( Jeszcze gdyby tylko ktoś zrobił coś z tym sliderem do podbijania stawki … Ehhh.)

Jeśli nie grałeś tam jeszcze – sprawdź nasz opis Full Tilt Pokera albo śmigaj od razu na ich stronę – jest też wersja po polsku! I pamiętaj – jeśli chcesz wpłacić, wpłać konkretnie, bo przy pierwszym depozycie 100% dołoży FTP – aż do 600$ gratis!