Sunday Million dla Polaka!

Sunday Million dla Polaka!

Największy cotygodniowy turniej w pokera rozgrywany na platformie PokerStars padł łupem gracza z Polski. TryToExploit po całonocnej grze zameldował się w poniedziałek na stole finałowym, gdzie nie dał szans rywalom przez co wzbogacił się o 230,707$!

W niedzielny wieczór przy stołach zarejestrowało się 9088 pokerzystów. Każdy z nich wpłacił tradycyjne 215$ aby po raz kolejny spróbować wręcz niemożliwego – wygrać Sunday Million. Tym razem pokerowi bogowie byli po stronie naszego rodaka. Swoją świetną grę zwieńczył pierwszym miejscem i olbrzymią wygraną.

Co więcej, na stole finałowym tego niesamowitego turnieju znalazł się również drugi Polak. Sphinx87 swoją przygodę z Sunday Million zakończył na znakomitym szóstym miejscu, za co zgarnął równie niebagatelną nagrodę, bo aż 54,000$.

Co ciekawe, pula gwarantowana w wysokości miliona dolarów została przekroczona niemal dwukrotnie. Wpisowe graczy złożyło się na ponad 1,800,000$ do podziału. Było więc co dzielić. O podziale zdecydowało także dwóch finalistów turnieju. Aby nieco zniwelować element losowy w heads upie TryToExploit oraz ostatecznie drugi na mecie Stev0L_ z Australii zdecydowali się na podział nagród odbiegający od regularnej rozpiski. Tym samym na umowie zyskał przegrany a nasz rodak zamiast regularnej wypłaty w wysokości 259,558$ musiał zadowolić się kwotą niemal o 30,000$ mniejszą. Ale chyba nie narzeka…

Turniej Sunday Million startuje w każdą niedzielę o godzinie 19.30 CET. Wpisowe wynosi 215$ a gwarantowana pula nagród to okrągły milion dolarów. Natomiast satelity do SM startują już od wysokości wpisowego wynoszącej kilka punktów FPP, więc praktycznie każdy ma szansę na swoją część miliona. Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta na PokerStars, możesz je założyć TUTAJ.